Mod Team KrissDeValnor Napisano 17 Czerwca Mod Team Napisano 17 Czerwca Co do tylnego koła LP, to nie mam pewności, czy to przepuszczający bębenek, ale przy mniej zdecydowanej zmianie biegu (takiej w miarę luźnej, bez mocnego napierania, choć przy zmianie się z reguły lekko odpuszcza) czasem słychać cykanie piasty - do tej pory się z tym nie spotkałem (ani w SH 410 B, ani w DT350)... Cytuj
wr81 Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca U mnie nic takiego nie zauważyłem - tyle że we wspomanianych karbonowych LP AM 30mm, tam bębenek wygląda tak (zdjęcie nie moje) i cała piasta jest inna (bardziej masywna) od tej wersji XC 27mm. Same koła AM @KrissDeValnor u Ciebie (jak rozmiem w wersji XC 27mm) też są zapadki czy coś innego? karbonowe koła bliźniaczej marki Ghost GND51, kiedyś rzucone przez Centrumrowerowe miały chyba ratchet.. Cytuj
marcin_ostrów Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca GND51 są na ratchecie . Producentem też jest Fastace . 1 Cytuj
wr81 Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca W dniu 26.05.2026 o 19:28, emski napisał: https://www.bike-discount.de/en/newmen-evolution-sl-a.30-29-28-hole-carbon-rim-top-deal Cena karbonowego Newmena z pomylonym nadrukiem spadła o 20 EUR. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.