Skocz do zawartości

[~1500zł] Do pracy i z pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje porady jaki rower za około 1500zł do pracy i po. 

Do pracy mam ~3km, w centrum miasta - dlatego trasa to ścieżka rowerowa z asfaltu lub sama droga asfaltowa. 

Rower potrzebuje zapewnię jak najlżejszy, widełki rowerowe mogą być sztywne - bo lżejsze. 

Coś szukałem i pomyślałem na tym LAZARO
https://allegro.pl/oferta/lazaro-aero-v1-fitnes-gravel-28-solidny-meski-12186227111?fromVariant=12186280544

Co myślicie?

Mój wzrost 179, 77kg wagi
Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadzwonisz do gościa i wyśle bez prowizji allegro to może się zmieścisz plus minus.

 

Ta używana merida jest pińć metrów wyżej niż te pożal kandsy i lazarro, bierzesz rower na tydzień czy na dłużej? W ciągu roku sam się zwróci, używana prezentuje się lepiej, dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Fuxi napisał:

@KSikorski

Nie ma co się pchać w taki rower 😀. Pierwszy właściciel pewnie też nic nie wymieniał.

Tylko że tam nie ma co wymieniać po za kołami zębatymi i łańcuchem. Ja zdecydowanie wolę kupić taniej rower w stanie "do roboty" niż drożej, robiony przez obcą mi osobę lub nieznany serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KSikorski Rower to nie tylko łańcuch i zębatki. Masz stery, suport, hamulce, piasty, pedały itd.
Po latach braku serwisu na pewno nie jest to w dobrym stanie, a i serwisowane na bieżąco się zużywa i wymaga wymiany.
W tej cenie polecam jednak nowy rower, będzie większa motywacja, żeby o niego dbać i da psychiczny komfort.
@Norweskimożesz rozważyć jeszcze Rometa Orkana, ale ja bym stawiał na brak amortyzatora, coś pokroju fitnessa.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jakimś nowym rowerem - tylko do tej pracy czy do biedronki 500m 😕

ten Lazaro AERO V1 nie będzie za dobry?

Jeżeli nie ma nic za te pieniądze, to najwyżej u mnie na giełdzie ludzie kupują za jakieś małe koszta rowery z Niemiec czy jakiegoś komarka czy ogarka kupie 😛 

Edytowane przez Norweski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

u mnie na giełdzie ludzie kupują za jakieś małe koszta rowery z Niemiec

To w ramach tych reparacji wojennych co o nich w telewizorni mówią te rowery z Niemiec przywożą 😁 i pewnie jeszcze za darmo biorą bo jak się patrzę na lokalne portale ogłoszeniowe, np. Ebay Kleinanzeigen, to rowery w DE są droższe niż w PL i do tego większość to szroty straszne

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...