Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Sobek82Ło matko!!!! Ale Was wygnało!!! Z Zachodniopomorskiego do Galicyjskiej stolycy całe Polskie trza w parę godzin, z góry na dół przejechać pendolino. Coś czuję, że z jakiegoś krakowskiego skupu złomu, ramę ciekawą do stodoły przytargasz  😛😁. Natury nie oszukasz... 🙃

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazafaza K I Ś E L - 2 na tablicy wymiata😃

 

 

W dniu 22.11.2023 o 23:14, Sansei6 napisał:

Intryguje mnie ta lampka z pierwszego zdjęcia....jak się sprawuje?

Lampa z Aliexpress. Oprócz logo X-Tiger, na obudowie nie ma żadnych oznaczeń. Zapłaciłem 124,40, 2400 lm, 6400 mAh, opcja powerbank, ładowanie USB - C. Świeci bardzo jasno i w zależności od wybranych diód: daleko dość skupioną wiązką, około 300 m (jak w aucie - światła drogowe) lub szeroko i bliżej (światła mijania). Ta druga opcja znakomicie sprawdza się podczas miejskich wojaży - oświetla szeroką i cieplejszą barwą drogę przed kołem, choć odległość świecenia i tak zależy od ustawienia uchwytu na kierownicy. W lesie, odpalając cztery diody na maksa, z nocy robi się dzień i to podczas hejnału w samo południe😉. Za krótko ją mam i nie udało mi się jeszcze jej rozładować a procentowy wskaźnik naładowania baterii jest bardzo pomocny. Póki co jestem zadowolony. Podobne światło ProX Kastor-X, kosztuje 250 PLN...

 

Dzisiaj wykombinowane 🙃

2IJwjIG.jpg

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roballinho zaloguj się na jakimś hostingu, który przechowuje pliki, między innymi i zdjęcia. Imgur albo Postimages, albo cokolwiek podobnego. Ja używam Imgur. Będziesz mógł wstawiać na forum linki do zdjęć z oryginalną rozdzielczością a nie ich pogorszoną jakościowo formę pliku jpg. 

Edytowane przez Marinbiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja takie, rzeczy to sobie w photoshopie ogarniam. Tylko jak mam kilka zdjęć w telefonie, to już mi się ich nie chce zgrywać na kompa, zmniejszać rozmiar i wrzucać tutaj. Leniwy jestem i tyle.

Kiedyś jak udzielałem się na innym forum, jego silnik automatycznie zmniejszał wielkość zdjęć, żeby nie trzeba było robić takich kombinacji. OLX też tak robi. Może tu też jest taka funkcja do zaimplementowania, ale to już pytanie do programistów-hobbystów. Ja jestem lamerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...