Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem.co w tym takiego śmiesznego, poza tym zamawiałem tyle razy i nigdy nie było problemów z paczkami. Tonie nigdy się nic je zdarzyło że był z czymś problem. Mogłem nic nie pisać i następny by mial tak samo po zakupie. To że rock shox prowadzi taka a nie inną politykę to cóż zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Finisher.pl - negatywna

Kupiłem lampkę Bontragera ION 200 RT. Wysyłka szybka i sprawna. Po otrzymaniu paczki okazało się, że:

  • pudełko było otwierane, 
  • brakuje foli ochronnych (z modelu Flare pamiętam, że coś tam było naklejone), 
  • lampka nie chciała się parować z Garminem, 
  • po resecie więcej się nie uruchomiła, 
  • w paczce znalazłem paragon z kwietnia, moja faktura na lampkę jest z maja. 

Ewidentnie dostałem zwrot po innym kliencie. Zgłosiłem problem i czekam już tydzień. Sklep twierdzi, że czeka na odpowiedź Treka. Natomiast ja czekam do przyszłego tygodnia na rozwiązanie problemu, odsyłam i kupię w innym miejscu. 

Edytowane przez Eathan
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

rowertour.pl - negatywna

Kupiłem amortyzator RS Paragon, co poszło nie tak:

1. w pudełku walała się luzem gwiazdka co spowodowało uszkodzenie korka zaworu - trudno, nie reklamowałem

2. brak dokumentu sprzedaży, dosłany dopiero po upomnieniu się o niego

3. pierwsza przejażdżka ok, druga, zeszło powietrze, dopompowanie, zeszło i tak bez końca - amor poleciał na gwarancje

4. amor wraca z reklamacji - amor porysowany jak 30 letni passat, połamana zaślepka pod montaż lampki (mieli dosłać nową ale tak się nie stało), amor dalej tracił powietrze ale tym razem starczało go na dłużej, po tym w jakim stanie do mnie wrócił postanowiłem oddać go do lokalnego serwisu i tutaj zaczyna się zabawa

- śruby od lag niedokręcone, można było je palcami odkręcić!!!

- brak oleju w komorze powietrznej

- ilością smaru można by nasmarować 10 takich amorów

- przyczyną uciekającego powietrza był syf wewnątrz goleni, wyczyszczenie i zmiana uszczelek rozwiązała problem

5. Wysłałem opis sytuacji do rowertour.pl i w odpowiedzi otrzymałem:

Cytat

Dzień dobry,

Jeżeli miał Pan jakieś uwagi co do naprawy to należało takie kwestie od razu zgłosić. Serwis był realizowany w autoryzowanym serwisie Sram.

Pozdrawiam

jakoś mi się nie wydaje, bo cały proces reklamacji od zgłoszenia do powrotu trwał tydzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHUCHU szczerze to jak tam pierwszy raz robiłem zakupu czyli spodenki rogelli MTB bo mieli najtaniej było wszystko w porządku. Potem tam zakupów nie robiłem. W tym roku kupiłem tłumik do recona żeby sobie poprawić pracę amortyzatora. Prócz jednego elementu którego nie bylo co sobie bez ich laski zamówiłem i przyszedł. Powiedziałem że więcej tam zakupów nie będę robił. Ale teraz przy takiej opinii z amortyzatorem to już na pewno nic tam nie kupię. Wolę dopłacić więcej do produktu w lepszym sklepie jak ten cały pozal się rowertour. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - pozytywna

Zamówienia jak tylko towar jest dostępny, w zasadzie zawsze są na kolejny dzień, ale pozytyw za szybkie załatwienie reklamacji, bo takiej jeszcze nie miałem okazji składać w CR.

W trakcie "czerwcówki" po trzeciej jeździe w niedawno kupionych spodenkach wewnętrznych Endury, zaczęły się pruć nitki. We wtorek 12.06 wysłałem towar na reklamacje, dzisiaj 22.06 odebrałem wymieniony na nowy, więc całkiem sprawna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na sklep! *** https://www.cyclingmavic.com/ *** Be aware of scam!

Zakupilem ok 3 miesiace temu na próbe mala czesc MAVIC do bebenka, , która ciezko bylo znalezc w polskiej dystybucji i niestety nic nie zostalo wyslane.
Po jakims czasie zaczalem drazyc temat i firma niby zarejestrowana w USA Las Vegas, ale transfer pieniedzy z karty poszedl do Singapuru.
Duze, wrecz nieralne rynkowo obizki cenowe na rózne produkty.  Strona zludnie przypomina strone producenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Biostern - super pozytyw. Wczoraj w południe kupiony szpej a dziś już odebrany na drugim końcu Polski. Dodatkowo  dobre ceny ( nie spekulacyjne) i część praktycznie niedostępna w kraju ( miałem fuksa bo jak się pojawiła to szybko znikła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

R 2 BIKE .DE   - super mega pozytyw. W niedzielę po południu u nich kupiłem a wieczorem ( cały czas niedziela) dostałem info ,że paczka już spakowana . W poniedziałek rano info od kuriera o "wylocie" paczki . We wtorek wieczorem klamoty już były u mnie. W paczce oprócz zamawianego towaru sympatyczny bonusik w postaci żelków Haribo, paru naklejek i bonusika na kolejne zakupy.  Dodam , że ceny na to co kupowałem bez konkurencji. Nic tylko brać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bikestacja   - mam mieszane uczucia 😉 po zakupie w tym sklepie. Kupiłem część  nówkę - otrzymałem z demontażu sfatygowaną przez rzeźnika i niekompletną.  Po monicie  przeprosiny (że niby przez pomyłkę) i  oczywiście wysłali towar taki jak miał być. Na całe szczęście mieli na magazynie bo z tym też różnie u nich bywa. Na duży plus posiadają niszowy asortyment którego próżno szukać w innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Bike&Chill         Polecam ten sklep. Szybko (na drugi dzień paczka u mnie), sprawnie ,  zamówiony towar mają na stanie. W przesyłce miły akcent ..... bardzo dobre krówki (muszą mi dać   namiary na producenta)😉

Stage 21 Bikes     Teraz klimaty z antypodów 😉 Amerykański butik ze szpejem rowerowym z Kalifornii.  Przesyłka dotarła bez problemów , błyskawicznie , grubo poniżej deklarowanego czasu. I mieli to czego praktycznie nie można wyrwać w USA a w Europie to można o tym zapomnieć.

Na koniec zakupy u człowieka legendy Zinn Cycles  bigandtallbike.com  . Tak to ten miły sympatyczny dziadek co napisał rowerową biblię.  Zakup bez problemów  choć akceptuje tylko staroświeckie metody płatności. Wysyłka z bólami. Długo musiałem tłumaczyć ,że taki kraj jak Polska istnieje i gdzie leży .  Potem musiałem zapewniać ,że w Polsce są miasta 😁 a na koniec  Małopolskę musiałem przerobić na stan.  Konwersacja mnie ubawiła ale koniec końców wszystko zakończyło się sukcesem. Tak ,że bez obaw można tam zamawiać szpej.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...