Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

@PrzeLuka

Ja nigdzie nie wspominałem ani nie twierdziłem, że to co się wydarzyło było w porządku lub było zrobione ze smakiem. Nie mam zwyczaju wtórować ani się pastwić razem z tłumem. 

Nie jestem związany z forum emocjonalnie, nie tamto to tutejsze lub inne. Jeżeli ktoś chciał uprawiać wolontariat to jego sprawa. Zakładam że dorośli ludzie mają świadomość, że nie pracuje się za darmo. A jeśli chcą moderować za free no to moderowali za free i trudno moim zdaniem oczekiwać teraz za to medali. Sami chcieli, nikt ich nie zmuszał i tyle.

Ja jeżeli udzielam się na forum pomagając lub szukając pomocy nie oczekuje, że coś mi się należy. Podchodzę do tego na miętowo, w każdej chwili mogą usunąć mi konto bez powodu i zamknąć forum z byle powodu. Żyjemy w takich czasach, że jest tyle alternatywnych rozwiązań, że się tym w żadnym wypadku nie przejmuje bo i tak sobie poradzę tak czy inaczej. Będzie trzeba zapytać o coś na forum holenderskim używając translatora to tak po prostu zrobię.l bez dramatyzowania, że jakiś typ z internetu coś mi napisał, zamknął, dał ostrzeżenia lub jakiegoś bana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kolaNka napisał:

 jak się udało rok zakończyć? Gdzie byliście 2kołowcem, jakie przebiegi? :)

Hmm, w sumie nie zrobiłem tyle wycieczek ile bym chciał ale dwie gleby były i nakrycie się rowerem przed własnym domem, tak więc rok udany bo kości całe ale chyba muszę wydać trochę kasy na zbrojenia

A ten rok zacząłem od resetu licznika  i jestem dobrej myśli ale wiadomo, samo się nie nakręci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Credo napisał:

Kolego z całym szacunkiem, jeśli ktoś by Ci kazał skoczyć z mostu to byś skoczył? Nie przekonuje mnie tłumaczenie, że banowaliście bez powodu ludzi "bo kazał wam SB" . Macie swoje rozumy,jesteście dorośli. Jeśli ktoś kazał wam robić z siebie debili, a Wy mimo wszystko w to brneliście to mieliście albo jakieś zaćmienie umysłu albo mimo wszystko banowaliście ludzi z satysfakcją czując się ważnymi adminami i robiąc sobie po prostu z nowych ludzi jaja. Miło, że przepraszasz za siebie, choć inni Twoi koledzy po fachu jak widać po tym wątku do dzisiaj uważają, że nie robili nic złego i "wykonywali tylko polecenia wodza", "taki był regulamin" itd. Tak abstrachując to bylibyście idealnymi funkcjonariuszami Milicji Obywatelskiej w czasach słusznie minionych, albo partyjnymi w czasach obecnych z takim tłumaczeniem   :D

Dobra, dobra. Już? Skończyłeś, co poradzić, takie były pomysły właściciela serwisu. Moderator mimo że wolontariusz też pracownik...

Dla mnie temat jest zamknięty o tyle.

Chcesz nadal kruszyć kopie o te bany, czy dasz szansę pokazać nam naszą wiedzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, leejoonidas napisał:

Bo trzeba być twardym a nie mazgajem.

Od moderatora SpiderMAN dostałem raz batem bo przeciągnąłem strunę i nie mam do niego o to żalu, wręcz przeciwnie twierdzę że to był jeden z najlepszych moderatorów którzy trzymali forum za mordę aby się byle gdzie nie rozlazło.

Moderator PrzeLuka również dobrze trzymał w ryzach bandę z forum, no i gość ma wiedzę na temat rowerów większą niż niejeden z Was.

Czas zakończyć ten wątek pełen pokrzywdzonych frustratów przez los, lepiej napiszcie coś o tym co Koleżanka powyżej zaproponowała.

A tak przy okazji w zeszłym roku zrobiłem 13750 kilometrów, zrobiłem pętle 1850 kilometrów Bielska-Biała, Kołobrzeg, Mierzeja Wiślana, Pszczyna.

 

Dzięki serdeczne za dobre słowo. Ja także cenię sobie naszą forumową znajomość.

Pozdrower.

5 godzin temu, Sziva napisał:

Dzień dobry wszystkim :) 

Czołem Anita!!! Siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, PrzeLuka napisał:

Stwierdziłem jedynie, że masz racje pisząc o "prawie własności" i źle chyba mnie zrozumiałeś. Bez urazy ale za bardzo się wczówasz :)

Coś mi się jednak wydaje, że w całym tym wątku mój udział jest jednak najmniejszy w kwestii "wczuwania". Nie moderowalem, nie mam do nikogo żalu, od nikogo nie oczekiwałem nawet zwykłego "dziękuję", nie publikowałem korespondencji, nie pisze w szerszym gronie jaka jest atmosfera po fakcie i nie odkopuje cyklicznie tego trupa.

Raczej komentuje i wyrażam swoje zdziwienie, że niektórzy tak to przeżywają. Po części sami sobie na to zasłużyli jeżeli się godzili na niejasne warunki i liczyli, że może ktoś i kiedyś to doceni. Jak ktoś mnie zaprasza do siebie i zaczyna się zachowywać w sposób, który mnie dotyczy i mi nie odpowiada to wstaje i wychodzę, nie mam zwyczaju siedzieć "do końca imprezy" bo tak wypada albo "oj, przeczekam, może się poprawi, to tylko chwilowe".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba tak. Ledwie wspomniałem o Tobie, źle odczytałeś moje intencje a teraz piszesz całe litanie tłumacząc mi coś co rozumiem. "[...] jak słusznie zauważył @JackFrost forum jest jego własność [...]". Tylko ten fragment mojego wpisu dotyczył Twojej osoby. Reszta absolutnie nie ma z Tobą nic wspólnego. Spokojnie chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Credo napisał:

wszedlem tu po to żeby wyrazić swoją opinię i porównać tamto forum z tym forum na którym teraz jestem zgodnie z tematem założonym przez kolegę wcześniej. skoro nie odróżniasz zwykłej krytyki od tego co pisałeś no to już twój problem. 

Wyraziłeś i wystarczy. Urażona duma boli.? Udaj się do WC i wróć z suchym mózgiem. Mielisz w kółko to samo. ''Dostałem Bana ''. Po twoich wypocinach w tym temacie twierdzę, że moderator dobrze zrobił. 

Na SB miałem taki sam nick jak tutaj. W dziale sprzedaż zapomniałem napisać nr. ramy choć było zdjęcie. Mod Kruk napisał abym poprawił ogłoszenie i dopisał nr. ramy bo taki jest regulamin. Nie zdążyłem. Kolega SpiderMan wysłał mnie na tygodniowy odpoczynek. Tego samego dnia kolega Przeluka dał mi dożywotniego bana. Założyłem nowe konto z nickiem Raptor. Kolega Accent wie że taka akcja miała miejsce.  Wychodzi na to że teraz powinienem wylać Wiadro Pomyj na kolegę Przeluka lecz nie bo nie raz rozmawialiśmy jak na nowo się zarejestrowałem a to na forum czy priv i zapewne nawet nie wiedział, że mnie zbanował choć zostałem już ukarany. Nawet nie podejmowałem tego tematu bo nic by to nie zmieniło. A tak dałem się poznać z dobrej strony na SB i mam przez to kilku kolegów z którymi utrzymuję kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ostry2407 napisał:

Wyraziłeś i wystarczy. Urażona duma boli.? Udaj się do WC i wróć z suchym mózgiem. Mielisz w kółko to samo. ''Dostałem Bana ''. Po twoich wypocinach w tym temacie twierdzę, że moderator dobrze zrobił. 

kolego ja nikogo nie obrażam i takie wycieczki w stylu udaj się do WC itd świadczą tylko o Tobie i Twojej inteligencji w prowadzeniu dyskusji. Dla Twojej wiadomości moderator banował zanim ktokolwiek coś zdążył napisać, więc chyba nie czytałeś ze zrozumieniem. Duma nie została urażona, bardziej satysfakcja, że głupota została napiętnowana i karma wróciła. Skoro ktoś tak traktował ludzi, to w końcu ktoś potraktował tak i jego ;) ja już dawno zakończyłem temat a Was ciągle coś boli, że mnie cytujecie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie karma nie ma za co wrócić, nic złego nie robiłem i mam czyste sumienie.  a tutaj nie banują za to ze ktoś zakłada temat z prośbą o poradę dotyczącą roweru albo ośmieli się z kimś nie zgadzać czy skrytykować. Dopóki nikt nikogo nie obraża to nie ma się czego obawiać. I to nas rożni w tym podejściu, ale nie chcę się już powtarzać  :)

A dla mnie Twoja przytoczona historia nic do tej dyskusji nie wnosi poza tym ,że przyznałeś mi rację co do rozdawania banów na forum SZB bez powodu]. Miło, że w tym się zgadzamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...