Skocz do zawartości

[2500-3500] zakup cross'a, jaki?


krzyszt0f_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chcę zakupić rower z przeznaczeniem luźnego nabijania kilometrów (trasy 20-50km). Głównie asfalt, ale również przejażdżki po lesie czy szutrowych drogach. Nie mogę się zdecydować co będzie najlepszym wyborem. Im więcej czytam, tym jestem głupszy. Chciałbym, aby rower wystarczył mi na długie lata. Nie mam doświadczenia rowerowego, będzie to mój pierwszy sensowny rower. Z tego co zdążyłem się zorientować powinien to być cross. Po researchu zainteresowałem się rowerem Giant Roam 1 Disc 2019, najbardziej mi się spodobał. Natomiast dużo ludzi poleca Kellys Phanatic 70 2019, niestety rower jest trochę droższy i nie wiem czy jest sens dopłacać pieniądze, chciałbym wydać około 3000zł. Z drugiej strony intryguje mnie rower Indiana X-Pulser 6.9, sporo tańszy od wymienionych wcześniej, a z dobrym osprzętem. Jednak jest to rower MTB i nie wiem czy sprawdzi się na dłuższe wycieczki (np. wymiana opon na węższe). Czytałem dużo pozytywów o Unibike Viper, jednak wewnętrznie mnie nie przekonuje. Wiem, że najlepiej usiąść na rowerze i się przejechać, lecz chciałbym mieć upatrzone kilka modeli, aby ostatecznie którymś wyjechać ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...