Skocz do zawartości

[Hamulce] specialized venge problem z naprawą


vengeexpert

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

Jestem całkiem nowy na forum ale opiszę Wam moją ciekawą historie z rowerem speca model venge expert 2017 Vias .

Po zakupie roweru używanego od samego początku miałem duże problemy ze spowalniaczami tak tymi sławnymi hamulcami :D 

Rower był w czterech (!) różnych serwisach sygnowanym logo specialized ...

Za każdym razem słyszałem słowo nie da się , to nie ma prawa działać , konstrukcja jest zła itd itd . 

Naprawdę już straciłem wiarę w to , że będę mógł bezproblemowo używać ten rower nie wspominając o wyjeździe w góry , przypadkiem natknąłem się na fejsie na post w jednej z grup rowerowych chłopaka który napisał ze bez problemu naprawiają te hamulce poprawiają wszystko i chodzą jak zwykłe hamulce , cóż tonący brzytwy się chwyta ...

Kontakt na fb potem pokazał stronkę na fb i na koniec kontakt telefoniczny , odwiozłem rower we wskazane miejsce (40km od warszawy w stronę łodzi ) 

Rower oddałem we wtorek około 12 , wyszedłem od nich o 13 . Dostaje telefon o 19 (obstawiałem że się poddali) witam rower gotowy przy okazji przesmarowaliśmy stery i korby po czym dostałem zdjęcia na mms potwierdzające . Cena ? całe 700 zł tak 700zł za nowe linki i pancerze i zrobienie roweru . Cóż pojechałem od razu bo nie wierzyłem że w końcu ktoś to ogarnął w garażowym warsztacie , po przyjeździe naprawdę długo zbierałem szczękę z ziemi ;) hamulce chodzą IDEALNIE łapią perfekcyjnie równo ruch linki jak w zwykłym rowerze nie mam z czym tego porównywać względem poprzednich serwisów mega polecam gdy ktoś ma problemy z rowerami aero ! 

nie wiem czy mogę wrzucać na forum ale dla potomnych NAJLEPSZY serwis z jakim miałem do tej pory do czynienia na mazowszu 

numer tel do chłopaków 694 093 859 Pan Kamil 

szczerze polecam ile nerwów zjadłem przez warszawskie serwisy i straciłem czasu tylko ja wiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze , że na to ile się nachodziłem żeby ktoś mi to zrobił itd i byłem odsyłany wydaje mi się ze trafiłem dość szczęśliwie z prostego względu po prostu to naprawili po poprzednich mechanikach były jakieś kwiatki ale nie zagłębiałem się w temat :D musze dodać też że w cenie były nowe klocki swisstopa bo moje były nie równo zużyte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vengeexpert 700pln, prawdziwa  okazja :>> dodatkowo jeśli klient zadowolony, i go stać, a sam nie umi (chociaz nie wiem, jak mozna miec takie problemy z hamulcami na linke ;-)) , to co tu więcej komentować :> Nic tylko jezdzic i sie cieszysc sprawnym rowerem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze wszyscy narzekali na te hamulce nw czy znasz temat po prostu ja poznałem po zakupie :D tymbardziej tak klient zadowolony :D

z tego co wiem po tym serwisie w sensie naprawieniu hamulców potem każdy serwis wychodzi juz ok 3 stówy bo nie trzeba regulować szczęk więc dla mnie juz bajka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...