Skocz do zawartości
  • 0
Gość Damian

Rower do 1000zl

Pytanie

Gość Damian

Jaki rower najlepszy w kwocie do 1000zl:

-górski 

-kola 26 27 27.5 28 29 cali

-rama 18 lub 19 cali

Bardzo proszę o podpowiedzi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
KSikorski

W tej cenie nie ma dobrych rowerów.

Jeśli to Twój budżet to kup coś co będą mieli w lokalnym sklepie i zapewnią dobry serwis gwarancyjny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Sk27

Możesz zobaczyć Kands Energy 1300. Za 1000 zł trudno się spodziewać czegoś specjalnego, ale tutaj przynajmniej jest kaseta, a nie wolnobieg. Chyba, że poszukasz jakieś używane rowery w swojej okolicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Prz
      Przez Prz
      Na sprzedaż tytanowy rower przełajowy/gravel On-One Pickenflick z 2018 roku. Rozmiar L (ETT 570 mm), napęd SRAM Apex 1x11 i hamulce tarczowe TRP Hy/Rd (hydrauliczne aktywowane linką). Rama tytanowa, widelec karbonowy. Stan bardzo dobry, technicznie 100% sprawny, po serwisie. Przebieg roweru 5900 km, łańcucha ok. 2000 km. Na widelcu niewielkie otarcia od zwykłego użytkowania. Rower bardzo uniwersalny, przyjmuje opony do 42 mm z kołami 700c lub do 50 mm z kołami 650b, prawdziwa maszyna do wszystkiego, bardzo komfortowy, a jednocześnie zrywny.

Do roweru mam dwa komplety kół na piastach DT350 z taśmą tubeless (koła 650b i przednie 700c zalane mlekiem). Cena obejmuje rower z jednym wybranym kompletem kół, za dopłatą 700 zł dokładam drugi komplet.

Do roweru w zestawie również dwuczęściowy framebag Triglav – rower idealnie sprawdza się w bikepackingu po szosach i szutrach.

Możliwa wysyłka kurierem, cena 4499 zł do lekkiej negocjacji. Możliwy odbiór osobisty w Trójmieście. Więcej informacji na priv.

Specyfikacja:
      Rama: On-One Pickenflick 3Al/2.5V Titanium
      Widelec: On-One full carbon
      Korba: SRAM S350 38T
      Przerzutka tylna: Sram Apex 1
      Kaseta: SRAM PG1130
      Łańcuch: Shimano HG701
      Hamulce: TRP Hy/Rd
      Tarcze: Shimano RT64 Centerlock
      Klamkomanetki: SRAM Apex 1
      Obręcze: DT Swiss R470db 28h (700c) / DT Swiss R500db 28h (650b)
      Piasty: DT Swiss 350 straightpull
      Mostek: Selcof 100 mm
      Opony: Mitas X-Swamp 700x33c / Panaracer Gravelking SK 650x48b
      Kierownica: Selcof Sterrato 420 mm, flare 10 stopni
      Owijka: Fizik Performance Tacky z wkładkami żelowymi
      Stery: Selcof zintegrowane
      Siodełko: Merida Comp SL
      Sztyca: Pro Koryak 31,6 mm
      Pedały: brak (oferta nie obejmuje pedałów widocznych na zdjęciu)

Zdjęcia dostępne w ogłoszeniu na OLX: https://www.olx.pl/oferta/rower-przelajowy-gravel-on-one-pickenflick-tytan-CID767-IDDoBbT.html
    • zkompasempl
      Przez zkompasempl
      KOMPAS WIKINGÓW- IMPREZA NA ORIENTACJĘ, SZWECJA 2020

rowerem: 26-28 marca 2020

pieszo: 16-18 kwietnia 2020

Na początku wiosny 2020 gdyński klub InO „Z Kompasem” zaprasza wszystkich aktywnych na pieszą i rowerową imprezę na orientację pt. „Kompas Wikingów”.

Czeka nas pasjonujący rejs promem do Karlskrony oraz sportowa rywalizacja w otoczeniu skandynawskiej przyrody: wśród skalistych szkierów; w polodowcowym terenie- pełnym jezior, granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu. Na drodze napotkamy również malownicze miejscowości z charakterystycznymi, typowymi dla Szwecji, drewnianymi domkami w ceglastym kolorze.

Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody lampioniki.

Info/ zapisy: www.zkompasem.pl

Śledź nas: facebook.com/zkompasem

• kamilsz2020
      Przez kamilsz2020
      Witam. 
      Założyłem ten temat bo mam dylemat dotyczący wyboru roweru. Na początek :
      Ja:
      182,5 cm
      Od ziemi do krocza: 89 cm
      Długość tułowia 66 cm
      Przedramie 33 cm
      Ramię 63 cm
      Udo 62 cm
      Wysokość podłudzia 59 cm
      Wysokość mostka do ziemi 153 cm
      To obliczenia, które wykonywałem na podstawie strony competitive cyclist calculator. 
      Jestem  zielony jeśli chodzi o rowery, to co jest warte uwagi a co nie-jest dla mnie  kompletnym tabu. A więc chciałbym rower szosowy. Chce aby rower był do mnie w miarę dopasowany, był lekki, nieuciażliwy w dbaniu o niego. Mój budżet to Maks 2500 zł. Chcę aby była to nówka ze sklepu. Na razie zastanawiałem się nad 3 opcjami:
      https://trekking24.pl/pl/rowery-szosowe-2019/3328-kross-vento-20-2019-5904993388105.html
      https://trekking24.pl/pl/rowery-szosowe-2019/3327-kross-vento-30-2019-meski-5904993388051.html
      https://www.eurobike.pl/shop/1584-fu-1181464856-rower-fuji-######f-23-56cm-2018-szary.html
      Proszę o radę co do tych rowerów, który z nich będzie odpowiedni i lub proszę coś zaproponować innego.Na co warto zwrócić uwagę, co warto było by do takiego roweru dokupić na start. Dzięki z góry za pomoc. 
    • Kapoxer
      Przez Kapoxer
      Witam, czy rower może być trzymany w domu na zwykłym stojaku serwisowym, który łapie rower za tylni trójkąt? Dodam też że rower posiada hamulce hydrauliczne, więc czy nie będzie żadnego problemu, aby rower był w ten sposób przechowywany?
    • CzarnyKOOT
      Przez CzarnyKOOT
      Witam posiadam rower Indiana x-Pulser 1.6 i chciałbym zainstalować w nim hamulce tarczowe i nie wiem czy adapter będzie pasował, i czy jest potrzeba zmiany kół
      do instalacji tarcz. Zdjęcia roweru (wiem ,z internetu) i prosił bym was o pomoc  (w miarę możliwości prosił bym o link do adaptera i w razie potrzeby zmiany do kół)