Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

Bez określenia terminu to dopiero można wróżyć z fusów...

Każdemu pasuje inny, więc rozsądnym wydaje się wybranie takiego który będzie pasował większości. Z tego co zauważyłem to chyba większość była za zlotem jesiennym, przełomem IX/X więc te dwie opcje są konkretne. Miesiące wakacyjne dołożone z racji sezonu urlopowego. 

5 godzin temu, rambolbambol napisał:

Noclegi na te terminy masz już zaklepane?

Tak, obdzwoniłem kilka miejsc w okolicy i pytałem czy mają wolne miejsce na dziesięciu, w porywach kilkunastu rowerzystów z rowerami na weekendy: I, II, III, IV lipca, I, II, III, IV, V sierpnia, ostatni września i pierwszy października :D

Dziękuję że koledzy mnie uprzedzili z wyjaśnianiem że bez terminu ani rusz. Ale znowu - uznałem że opcja jesienna wydaje się wysoce prawdopodobna a wtedy generalnie wszędzie jest luz. Także nie bój żaby, znajdzie się w planowanych okolicach miejsce na te 10 czy kilka osób więcej. 

Organizacja brzmi dumnie, ja po prostu z chęcią obdzwonię kilka miejsc i podejmę się rezerwacji noclegów ze śniadaniem - ot żeby spotkanie doszło do skutku. Resztę chyba śmiało można pozostawić naszej wspólnej inwencji twórczej i tzw. spontanowi. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wincyj ryja, wincyj terminów i temu nie przypasi żarcie innemu zaparcie...wydaje mi się że można teraz zaplanować spęd stalowy  na za „dziewięć miesięcy” i kto się zjawi ten będzie szczęśliwy - wszystkich nie da rady zadowolić.

Jak ktoś nie jest w stanie zaplanować wolnego to trudno, niech kombinuje albo trzyma kciuki za uczestników  :thanks:

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przybędę, a na to się zanosi i tak sobie planuję kalendarz, to będę mógł podjechać do Piły i zabrać kilku uczestników/rowery/graty/umywaki czy kto tam co tam sobie wybierze i zabierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borne i okolice jest spoko.

Od Czaplinka w stronę Bornego i Szczecinka pojeżdziłem trochę trzy lata temu .

Pamiętam upał i piach i piach, czasem można trafić na wieś i sklep.Albo bruk i piach.

Za to spływ Pilawą(Piławą?) - petarda - od wąskiej rzeczki przez pola,przez las "namorzynowy",przez spore jeziora,przez ląkę w kaczeńcach,przez poniemiecką śluzę i elektrownię z 3m uskokiem,wąsko i płytko pod mostami - wszystko na 20km rzeki..........

Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się który rower pakować ale jak już drugi raz ktoś o piachu pisze to nie mam wątpliwości :D

7 godzin temu, rooted.manatee napisał:

Przez Piłę przejeżdżają pociągi z większości dużych miast.

To prawda, sam nie wiem w jakim składzie się wybiorę/wybierzemy ale wstępny plan jest właśnie do Piły i dalej na korbach. Bo jednak samochodem przejechać całą Polskę jest męczące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też wyjazd na Jurę wspominam że nieco oponka uciekała. Ale z drugiej strony musiała się dotoczyć do Rzeszowa :)

Wychodzi na to że wakacyje wysuwają się na prowadzenie.

Co powiecie na przedostatni weekend sierpnia? Tak bliżej tych wrześniowych wrzosowisk, bliżej lipcowego ciepła a ciągle pozostawiając ostatni weekend miesiąca na wyprawienie młodszego pokolenia do szkoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czas się decydować, bo urlopy trzeba planować. 

Dzwoniłem do Zajazdu Ranczo - dwa ostatnie weekendy sierpnia (bo myślę że to dobry kompromis między terminem wakacyjnym a wrześniowym) są wolne, nie spodziewają się większych grup. 

Nocleg, śniadania, obiadokolacje, miejsce na rowery, na ognisko, ewentualne miejsce na grilla w razie deszczu - wszystko jest do zorganizowania.

Jeśli się zdecydujemy to w okolicach maja/czerwca trzeba będzie zrobić ściepę na zaliczkę. Jedyne co zostało do ustalenia to konkretna data: 21-23.08/28-30.08

Także otwieram póki co niezobowiązującą listę: 

1. MajkSkajłoker - weekend obojętny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...