Skocz do zawartości

[design]nowy dla forum


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

Opera nie polubila nowego wygladu. Jest totalna kaszana... :D

 

 

wina raczej lezy po Twojej stronie, bo pod operoa, mozilla i ie wszystko wyswietla sie tak, jak ma sie wyswietlac.

 

Nie rozumiem tez tych wstawech z marginesami? skad to sie bierze? przeciez w poprzedniej skorze tez byl taki margines i jakos nikt nie zauwazyl.

 

Tak czy siak, raczej piszcie, co nie dziala i co jest do poprawy, zamiast modlic sie nad kolorami. Im szybciej i im wiecej bykow wylapiecie, tym szybciej zostana poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu - mowisz, masz :D

 

Mnie pod Firefoxem nei dziala np przeskakiwanie do strony. (chodzi o to ze jak wejde na 1 str tematu ktory ma ich np 20 to nie moge przeskoczyc tak jak to bylo, od razu na 20- chodzi o to jak bylo kiedys, wpisywales str i do niej przechodzilo- ale musze werowac temat co 3 str) :035:

 

Jak cos jeszcze znajde to dam znac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, oddajcie mi moje stare forum... :025:

U mnie (a raczej na uczelni hehe, zainstalowany IExplorer) wszystko chodzi... jakby chciało, a nie mogło. Nie wiem, czy to wina "docierania się" całości, czy grafika po prostu jest większa i wolniej się ładuje?

Aha - jest jeszcze jedno, co wkurza - tamta szata zajmowała całą szerokość ekranu, a ta ma jeszcze dookoła "rameczkę", co zmniejsza jej efektywną szerokość.

PS Może wprowadzić (wzorem paru innych forów) opcję kilku ustawień kolorystycznych, żeby każdy mógł sobie ustawić swoje? Bo do tego KOMUNISTYCZNEGO :) już się raczej nie powróci (a może????? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląd bardzo mi się podoba. Mam tylko małą uwagę odnośnie białych liter na pomarańczowym tle. Przynajmiej jakaś lamówka wokół literek by sie przydała. Bo w tej chwili występje efekt rozmywania się liter. Kontrast jest zbyt mały. Poza tym, wygląd jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

kto ma kiepskie łącze ten ma niestety pecha. zyjemy w XXI wieku, gdzie adsl jest ogolniedostępny i tani. Nie można wiecznie robić stron pod kątem użytkowników z impulsowym naliczaniem. Czas wyjść z jaskinii.

 

Proszę, nie piszcie czy wam się to podoba, czy nie, bo to nic nie zmieni. Interesuje mnie co nie działa!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mikołaj... myślę że takie okresowe mienianie grafiki(jak np w google: jak jest olimpiada to mamy motyw olimpijski; nowy rok:fajerwerki itp)... nie było by nudno za to ciekawie i efektownie...:033: oczywiście grafika(obrazki na górze strony) powinna być robiona w jednym stylu... wtedy forum zyska niepowtarzalny styl i będzie ciekawie:D heh ale z tym mikołajem to się pospieszyliście... teraz śnieg by wystarczył...

 

jest dobrze, tak trzymać... pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę by mi było wstyd jakby moje posty często były poprawiane .Zainstalowałem sobie mozille 2.0 i z błędami mam problem z głowy :) .Szkoda że forum samo w sobie nie ma opcji zaznaczanie błędów ,bo rzeczywiście czasami są rażące .Chodź muszę przyznać ,że też waliłem błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie jest idealny

 

ale jak widze orty u usera co za rok maturę będzie robił to żal mi gostka

 

może te czerwone szlaczki, które robie uratują kilka procent punktów w pracy maturalnej

żal mi było ludzi, którzy na forach rekrutacyjnych zgłaszali brak 1 pktu do zakwalifikowania się na studia

 

 

czy z rozwijaniem opcji w profilu usera możemy sie juz pożegnać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...