Skocz do zawartości
Banann23

[Rower] Kross Spade, czy warto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Banann23
Napisano (edytowane)

Witam. Mam zamiar kupić rower do Dirtu i Streetu. Mój budżet to ok. 1100-1200 zł. Aktualnie zastanawiam się nad rowerem Kross Spade. Jak coś wiecie o tym rowerze możecie napisać czy warto go kupić, albo polecić jakieś lepsze rowery w podobnej cenie (1100-1200zł). Jeżdżę głównie na streecie (takie skakanie schodów, jakieś murki itp.) i czasami sobie jadę na jakieś mniejsze hopki poskakać (takie ok. 1m). Specyfikacja roweru: https://www.dobrerowery.pl/kross-spade-m-bialy-polysk

Kross Spade: 

https://www.olx.pl/oferta/kross-spade-CID767-IDA9G82.html

Warto taki kupić? Jak znacie jakieś lepsze rowery w podobnej cenie to napiszcie :)Proszę o pomoc! :)

Edytowane przez Banann23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość maciekmacku
      Przez Gość maciekmacku
      Dzień dobry,
      Znajomy kupił sobie w Niemczech w markecie rower marki Fischer z elektrycznym wspomaganiem(?) w tylnym kole.  Ostatnio rower uległ awarii i uszkodzone zostały zapadki widoczne na zdjęciu. Jestem laikiem i nie mam pojęcia gdzie dostać takie zapadki i obawiam się, że nie jest przewidziana ich wymiana przez producenta. Proszę o rady

zdjęcie 1 
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
    • kyryl_04
      Przez kyryl_04
      Dzień dobry, mam pytanie co do roweru Octane One Melt, a mianowicie czy jest dobrym rowerem, cena/jakość i czy w tej kwocie (do 2700 zł) można nabyć coś lepszego.
      https://rowerowy.com/sklep/rowery/dirt-street/prod/octane-one-melt

• Kubeeq
      Przez Kubeeq
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem roweru używanego, od pierwszego właściciela, o nazwie Steppenwolf Tryton Comp Pro. Rower ma mi służyć na trasy typu enduro, downhill itp. Sprzęt jest używany, lecz posiada pełną gwarancję na ramę i nie tylko. Czy jest to dobry wybór jak na taką cenę? Poproszę o opinie o tym sprzęcie, ponieważ na internecie jest mało ocen o tym rowerze. 
      Specyfikacja roweru :
      Amortyzator przedni : Rockshox Lyrik 170mm
      Damper : Rockshox Monarch RT plus
      Hamulce : Avid elixir 9 trail
      Koła: Dt Swiss SPline
      Korba, suport, mostek, kierownica : Race Face
      Napęd: Sram x9
      Przerzutka tył przód : Deore XT
      Manetki przerzutki: SLX

• ZuO13
      Przez ZuO13
      Francuski rower szosowy motobecane super sprint w rozmiarze 58 w super stanie. 

Świetnie zachowany, części w większości są oryginalne.
      Świeżo po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.

Frameset: Motobecane Super Sprint 58

Napęd: 
      Kaseta MF-TZ20 Shimano
      Blat oryginalny stalowy
      Łańcuch shimano 

Kokpit:
      Mostek Motobecane
      Kierownica Motobecane
      Owijka skórzana biała

Siodełko MBK skórzane białe
      Przerzutka/manetka Suntour

Koła 28”:
      Opony Schwable

zdjecia w pelnej rozdzielczosci:

https://drive.google.com/drive/folders/138ACJs8NBt6BGavouGk318Xn8TxNq2zt?usp=sharing

Możliwa wysyłka
      lub odbiór osobisty w Warszawie
      kontakt przez olx
      https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-motobecane-szosa-kolarzowka-vintage-retro-rama-58-ostre-CID767-IDAN3Oe.html

• TomiP
      Przez TomiP
      Witam !
      Mam taki rower jak w opisie - Kross Level A2 26", rama rozmiar L, kupiony w jakiejś internetowej promce jakieś 4 lata temu.
      Najechane ma ok. 11000 km, takie głównie XC, drogi, szutry, lasy, asfalty, góry, singletracki, itp.
      Pierwsze co się okazało to, że rama ciut przymała jak na mnie - mam 183 cm wzrostu ale długie ręce (rozpiętość 191 cm) i nogi - kupiłem trochę dłuższy mostek a siodełko dało się ustawić.
      Zrobiłem sobie profesjonalny bike fitting na stronie competitivecyclist.com jak jeszcze była dostępna ale niestety po fakcie zakupu :(
      Rower jest trochę budżetowy (cena ok. 1500 zł), ale ma już z tyłu Alivio z długim wózkiem co pozwala na jakieś kombinacje.
      W pierwszym roku padł suport - wymieniłem sam bo było taniej niż robić przegląd przed gwarancyjny.
      Ostatnio przy przeglądzie wiosennym okazało się też, że trzeba będzie poszukać amora - Suntour XCM z blokadą w manetce ma już wżery na lagach.
      W tym roku po jeżdżeniu zimowo-wiosennym zapadła decyzja o przejściu na hamulce tarczowe zamiast V-brake - wybór padł na Avid BB5 mechaniczne.
      Przy okazji remontu roweru żony (od czasu do czasu jeździ cross-triathlon) do wymiany poszły też koła - żona ma nowe Deore a ja zaszalałem i do mojego Kross'a wstawiłem 27,5" na maszynach Novateca :)
      Na zdjęciu oba rowery już po upgradzie...
      Różnica w jeździe po standardowych Joytechach u mnie i zwykłych Shimano u żony - kolosalna !