Skocz do zawartości
Quner

[amortyzator tylni] fox dhx rc4 - problem z dobraniem sprężyny.

Rekomendowane odpowiedzi

Quner

Witam

Posiadam damper fox dhx rc4 z roku 2015 ze sprężyna fox racing shox 350 lbs 3.25. Mam mały problem ponieważ amortyzacja działa za miękko, tzn często dobija. Mam zamiar kupić 4-setkę ale nie mam w tym momencie kasy na kolejną sprężynę foxa, mam zamiar kupić jakąś manitou, ale nie wiem czy posiadają oni sprężyny które pasowały by do tego dampera mam na myśli odpowiednią średnicę, bo niestety każda firma inaczej oznacza rozmiar sprężyn. Czy wie ktoś może jaka była by dobra, może poleciłby jakąś cena do 150 zł. Jeśli można proszę również o link do sklepu, bądź informację o konkretnym modelu. Mam nadzieję że dobrze opisałem sprawę, to mój pierwszy post na forum. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quner

Nikt nie zna odpowiedzi czy co?, Bo nie rozumiem....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ilia

Na tym forum jest raczej mało osób ogarniających takie tematy. Raczej spróbuj na http://www.dh-zone.com/forum/ lub zapytaj w Wichu Workshop

Edytowane przez Ilia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Ernest
      Przez Gość Ernest
      Dobry wieczór forumowicze!
      Od jakiegoś czasu rozglądam się za używanym rowerem górski/cross, wpadają mi w oko niezbyt drogie rowery Meridy, Indiana x-cross, Lazaro Evolution V itp. jednak nic nie ma ciekawego w promieniu 80 km ode mnie albo sprzedawca kreci nosem na moją propozycje sprawdzenia roweru na komendzie ale nie o tym ja chcialem. Mój budżet jest ograniczony - nie chce wydac wiecej niz 800 pln ( nowe rowery nie wchodza w gre ) gdyz moja jazda bedzie ograniczala sie glownie do jezdni, drog polnych i dróżek leśnych, jednorazowy wypad nie bedzie mysle przekraczal odleglosci 40-50 km ( choc nigdy nie wiadomo) i raczej to beda wypady rekreacyjne i nieregularne. Po nieco długim wstępie chcę się was mili Państwo poradzić gdyż natrafiłem na uzywany rower " Diamant Zenith z20 " z ramą 20 cali, kola 26, przerzutki shimano acera, manetki 3x8 ( tyle wypisal sprzedawca), rower jest w cenie 740pln. Zdjęć nie zamieszczam gdyz chodzi mi glownie o ocene samego stosunku jakosci do ceny ( jesli dyskusja bedzie tego wymagac do wstawię link do fot). Dodam, że mam 170 cm wzrostu i przekrok ( bez butów ) długosći 76 cm. Dziękuję i pozdrawiam !
    • enio303
      Przez enio303
      Witam jestem nowy i mam dylemat jaki bo jest okazja kasku fox fullface tylko został rozmiar l według producenta 58-59 cm ja mam obwód głowy 57 i czy brac cena okozjonalna 350???
    • Standsay
      Przez Standsay
      Dzień dobry szukam roweru przeznaczonego do dirt jumping-u rower rower nie może przekraczać kwoty 3,5 tyś. oraz wolałbym aby jego kierownica miała przynajmniej 780 mm.
      Rozważam na movement 3 2019

• Standsay
      Przez Standsay
      Czy rower jest kompatybilny i pełny
      Rama ns bikes decade 2019.                       1656zł
      Obręcze dartmoor Raider v.2.  i taśma          160zł
      Szprychy dartmoor petrol.                                  200zł
      Opona maxxis agresor i dętka.                       300zł
      Amortyzator rock shox 30.                               560zl
      Mechanizm korbowy
       SHIMANO SLX FC-M7000.          28.              289zl
       Piasty dartmoor.                                               270zl
       Pedały                                                                 189zl
       Tarcze hamulcowe DARTMOOR Nano 140 mm, Niebieski.                                                              60zl
            ODI Rogue Lock-On # Skręcane Chwyty Gripy #Blk/Gry.                                                              100zl
       Łańcuch.                                                               100zl
       Zębatka tył.                                                           200zl
         Octane One fat seat-post combo                    200zl
        Tektro Novela 160mm / Sram Level 160mm   200zl
       Ergotec Low Riser Bar
        Kierownica czarna 31.8 x 780mmErgotec Low Riser Bar Kierownica czarna 31.8 x 780mm.    70zl
        NS Chemical 25.4                                               180zl
    • Meffy
      Przez Meffy
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj roweru najlepiej polecacie do jazdy w terenie.Co do ceny to tak jak w temacie do około 1500zł. Rower może być nawet używany.