Skocz do zawartości
pietia79

[rower] Schwinn Rocket Pro + RS Pike

Rekomendowane odpowiedzi

pietia79

Na sprzedaż rower Schwinn Rocket Pro, rocznik 2007.

Rower używany do jazdy enduro/XT. W górach bywał 3-5 razy w roku, w latach 2008-2011 (Beskidy) + jeden wyjazd w Alpy (2015).

Regularnie serwisowany, z amortyzatorem wymienionym w 2013 na Rock Shox PIKE, co sprawia, że sprawdzi się w znacznie ostrzejszej jeździe niż był używany.

Pełna specyfikacja i więcej info pod linkiem

http://allegro.pl/show_item.php?item=7295513523

Cena 1650 zł, do rozsądnej negocjacji.

schwinn.jpg

Edytowane przez pietia79

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Sobek82
      Przez Sobek82
      Drobna zmiana zawitała jakiś czas temu w nasze skromne polskie progi, a ciemiężcy ograniczają nas raz na dobę jednym fotopstrykiem, zakładam temat zdjęć multikulminacyjnych .
      Jesteś profesjonalistą jak Elkaziorro lub wyciągasz smartkomórkę i pstrykasz zdjęcie pogardliwej jakości ze swojej nieziemskiej przejażdżki? Nie musisz się ograniczać do jednego foto na dobę!
      Uwolnij swoją kartę pamięci i wysyłaj tyle ile zechcesz, zbieraj lajki, kciuki czy co tam Ci potrzebne.
      Komentuj żarliwie i z ekscytacją zdjęcia tych nielicznych aktywnych forumowiczów- reszta doradza codziennie jaki rower wybrać do xxx złotych.
      Dodawaj pliki, ciesz się życiem, walcz z nudą, zakazami i nakazami.
      Staraj się trzymać język pisany na poziomie pomaturalnym.
      Na zdjęciu możesz przedstawić otaczający Cię krajobraz, lub krajobraz otaczający Twój największy skarb, czyt. rower, lub jego część bez krajobrazu, Twój wybór, nie ważne czy na zewnątrz czy wewnątrz.
      Liczy się aktywność i dzielenie się z innymi ROWERZYSTAMI 

Pozdrower
    • zkompasempl
      Przez zkompasempl
      W ostatni weekend maja Klub „Z kompasem” zaprasza na XIV edycję swojego Rajdu w okolice Goręczyna, gmina Somonino.  Gmina Somonino położona jest w środkowej części Kaszub (Szwajcaria Kaszubska). 
      Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.
      Zapraszamy również na naszego Facebooka  i Instagrama- zkompasem
    • Lukasz160
      Przez Lukasz160
      Witam,przychodzę z prośbą o pomoc w doradzeniu.Zamieżam kupić rower używany górski do lekkich hopków,lae nie wiem jaki.Oto moje 2 propozycje:
      https://www.olx.pl/oferta/super-mtb-motta-rama-alu-kola-26cali-CID767-IDtAihb.html
      https://www.olx.pl/oferta/kross-hexagon-x3-CID767-IDtlcBD.html
      Można podać też własne propozycję
    • d1scoo
      Przez d1scoo
      Witam!
      Potrzebuje pomocy ,ponieważ mam problem posiadam single speeda i od ostatniego czasu jak kręcę korbą to łańcuch się napina i luzuje wszystko zależy od ustawienia korby.
      Nie mam pojęcia od czego to może być

• admadm83
      Przez admadm83
        Nowy użytkownik 0 5 odpowiedzi Zgłoś odpowiedź   Napisano 17 godzin temu Witam potrzebuję pomocy w wyborze roweru, jak w temacie dla dziewczyny /160cm wzrostu 54kg wagi/ cena 600-1100zł ,
      używany głównie będzie szosie przez dwa sezony później prawdopodobnie dojdzie las tak że 50/50 dzięki za pomoc
      może  ktoś sprzedaje tutaj na forum rowery ze zniżkami typu 30%? 5lat temu kupiłem tutaj rower ktoś sprzedawał meridy i  krossa taniej...?

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.