Skocz do zawartości

[Zlot Jednobiegowy] Singlova 2018 - 3 Piknik Jednobiegowy w Kraju 27-29.07.2018


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2018 o 23:24, kazafaza napisał:

wracaj do pełni zdrowia a trasami się nie spinaj - jak pizgniemy na spontan i żywioł to się raczej nic nikomu nie stanie...

Jedno zaleczyłem a dziś wylądowałem u lekarzy z połową twarzy w powbijanych kamyczkach i wstrząśnieniem mózgu :D Także oby pogoda na kolejnym weekendzie dopisała bo na tym Kona zamiast jeździć po Beskidzie odpoczywa i razem ze mną liże rany. To jakiś pechowy rok, już trzecia przerwa w jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
"Lajf" jest w tym roku zupełnie niesprzyjający.
 
Aktualnie zostało nas czterech, bo jednego z orgów wyłączyła praca. Ja też czuję się średnio na siłach na jednobieganie. Powoli wracam na rower ale przy mocniejszym depnięciu odzywa się styczniowa kontuzja i niedawna gleba. 
 
W związku z tym chciałbym podjąć trudną decyzję o odwołaniu imprezy. I bardzo przeprosić tych którzy chcieli się spotkać na wspólnym kręceniu. 
 
Mam jednak propozycję - myślę że jeśli bylibyście chętni możemy spotkać  się jesienią - termin jest do ustalenia. 
 
Miejsce jest znane, tereny które chciałem objechać wyznaczone. Zaktualizowałbym trasę jedynie o nową bazę noclegową (bo jesienią dostępność może się zmienić) i spotkał się w tym samym gronie, również na weekendzie. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...