Skocz do zawartości

[2018] Romet


KrissDeValnor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Mocno powiedziane Rulez.
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej by było, żeby mod zamknął na jakiś czas ten temat, bo obawiam się, że w najbliższym czasie cała dyskusja w tym wątku będzie się kręciła wokół tych negatywnych aspektów, a jeżeli nic się szybko nie zmieni na lepsze, to w praktyce temat będzie wyglądał jak księga skarg i zażaleń...

Nie wiem na ile wpływ ma zarządzanie tzw. "góry" ( udolne lub mniej ), a na ile decydujący jest fakt, że Romet to nie tylko rowery i ile procentowo budżetu przeznacza się na ten dział rozwojowy, a ile na motorowery i motocykle, które jednak mogą być dla firmy ważniejsze...
Ktoś powie : KTM jakoś daje radę - OK, ale pewnie tam nie mają takich opóźnień produkcyjno - dostawczych, no i pewnie budżet zupełnie inny.
Nie, żebym starał się jakoś strasznie bronić rodzimą firmę, ale w/w czynniki mają zdaje się w tej chwili decydujący wpływ na taki, a nie inny stan rzeczy.

Cierpliwi i sentymentalni poczekają i mam nadzieję, że się w końcu doczekają :icon_wink:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Ktoś powie : KTM jakoś daje radę - OK, ale pewnie tam nie mają takich opóźnień produkcyjno - dostawczych, no i pewnie budżet zupełnie inny.

Przykład jest zupełnie nietrafiony, bo spółka produkująca rowery, czyli KTM Fahrrad GmbH nie ma kompletnie nic wspólnego z całym holdingiem KTM, w skład którego wchodzi spółka KTM Sportmotorcycle GmbH, czyli ta produkująca motocykle. To są zupełnie oddzielne przedsiębiorstwa, mające innych właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2018 o 14:59, halluc napisał:

Pytanie do Romet.Wojciech:

Kiedy i czy w ogóle będzie można zakupić Romet Aspre ? Miał być dostępny w połowie marca, później pisaliście, że na początku kwietnia. Mamy 10 kwietnia a rowerów dalej nie ma. Zagłębiłem się w temat i widzę, że prawdopodobne jest, że romet wypuści tych rowerów 20 sztuk i będzie kiepsko, żeby w ogóle go dostać. Jeżeli oczywiście w ogóle wypuści. Proszę o jasną deklarację, czy jest sens w ogóle czekać na te rowery.

Romet wysłał w ostatnich dniach Aspre i prawdopodobnie Huragany 4 do sklepów. Jak ktoś szuka tych rowerów, to najlepiej podzwonić po sklepach i pytać czy są na stanie. Aspre, który trafił do mojego sklepu sprzedał się dosłownie 10 min po skręceniu, więc jak komuś zależy na tych rowerach to niech dzwoni jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie dziwię się. Jeśli ten zestaw komponentów zadziała (nie jeździłem na Clarisie w terenie nigdy ani na tych hamulcach) to wg mnie ten rower jest hitem. Idealny entry level do jazdy szosowo-gravelowej.

Bardzo fajna koncepcja, podoba mi się jak Romet wypozycjonował ten rower. Myślę, że idealnie dla mniej zasobnych klientów. Rower w cenie poniżej średniej krajowej  i trochę powyżej najczęściej wypłacanej pensji. Super sprawa bo to szansa na dalsze umasowienie tego typu kolarstwa, szkoda że tak mało jest tych egzemplarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam krótką jazdę z dumnym właścicielem huragana 4.czekal na rower prawie 4 miesiące, ale serio powiem że warto było. Na żywo robi dobre wrażenie i za te pieniądze na 105 osprzęt jest bardzo fajny. (rocznik 2017), szkoda Rometa bo pobil by konkurencje na wielu polach czy mtb czy szosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2018 o 21:48, Romet.Wojciech napisał:

Proszę pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano. My też ciężko pracujemy aby zapewnić jak najwięcej możliwości i szczęścia naszym użytkownikom.
 

Are you kidding ?

W lipcu 2016 byłem w przyfabrycznym salonie z kilkoma tysiącami w kieszeni na nowe MTB. Nie było roweru który mnie interesował w żadnym rozmiarze. Dowiedziałem się że już nie będzie bo Wy robicie rowery na nowy sezon..... :D

Co się zmieniło od tego czasu ? takim tempem to ten Rzym będziecie milion lat budować. 

Przecież wy nie chcecie produkować i sprzedawać Rometów.

Edytowane przez HarveyDent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2018 o 00:15, daniel33mc napisał:

A uważasz  że 134zł za hak to niska cena? Jak do w miare zwykłego roweru. I to dopiero po roku udało się dogadać z rometem

a jakby to byl hak do cuba, to byłaby normalna cena dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...