Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hornet dostał amor RST zamiast aurona, ciekawe dlaczego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hornet Pro to właściwie tegoroczny hornet, zamiast Aurona ma RS Yari. No i sztyce regulowaną. Ten drugi Hornet, to jakby budżetowa opcja.

Tylko ten napęd w Hornecie, 1x9?

Wersja Pro bez zmian NX 1x11.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blackbird pro ma normalny kolor i już 1x12. Ciekawe ile będzie droższy od modelu 2017

11999 zł.

Hornet dostał amor RST zamiast aurona, ciekawe dlaczego

Tak jak arhael napisał, następcą Horneta 2017 jest Hornet Pro - droższy o 1200 zł, ale z Yari, sztycą regulowaną i dwuczęściową korbą (w 2017 były z nią problemy). Hornet nie-Pro (4500 zł) to z kolei uboższa wersja: RST, tanie opony, napęd 9. 

Trochę więcej info o nowych Dartmoorach w mojej relacji z Kielc: https://www.1enduro.pl/kielce-bike-expo-2017/ 

Edytowane przez Wooyek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest juz nowy katalog na 2018 rok i moim zdaniem wygląda naprawdę bogato ta oferta. 

https://issuu.com/dartmoor-bikes/docs/dartmoor_2018_products_eurobike_edi   

Pytałem już na fejsie ile będą kosztować Primale 29 i w wersji topowej to 5499 a wersja evo to 4299. 

Oferta hardtaili o scieżkowym zacięciu mam wrażenie dość mocno się rozbujała na sezon 2018.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Bluebirda biorę pod uwagę i miło że pojawiło się zielone malowanie. Pytanie jak z jego jakością i samą ramą, bo Wish pod względem spawania nie powala(ł). 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja się skłaniam ku Primalowi 29 w wersji pro. Chociaż Radon też jakiegos scieżkowca przygotowuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wiem co zrobili z blackbirdem(tym najtańszym) że waży 15,7kg na ardentach, przy czym mój stary reign na klocowatych minionach(ponad 1kg na sztukę) ważył tyle samo, a miał też kilka cięższych części :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3200g bez dampera, nie wiem czy to dużo czy mało, według mnie przeciętnie jak na ramę FS.

Także to nie wina ramy, też nie wiem co tam tyle waży, koła nie są specjalnie ciężkie a często właśnie na tym oszczędzają. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę nowe obrączki 35mm - Cruiser - ciekawe jakie ceny będą. Btw, szkoda że Aircrafty 29+ (50mm) są już niedostępne, tylko 27+ zostały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę nowe obrączki 35mm - Cruiser - ciekawe jakie ceny będą. Btw, szkoda że Aircrafty 29+ (50mm) są już niedostępne, tylko 27+ zostały

Polecam napisać do nich na priv na fejsie - informacje z cenami podają:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strasznie mi sie ten rower podoba, chociaż wersja evo ma RST ALPHA i nie wiem co o tym sądzić:P Edytowane przez maciej83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano... O ile w przypadku Blackbirda, Evo to najsensowniejszy wariant, to we wszystkich hardtailach warto dorzucić trochę grosza na Pro.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę im zajęło, ale odpisali w temacie Cruiserów (35mm wewn.):

Obercze powinny byc na poczatku przyszlego roku, cena 129 zl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę szkoda, że zastąpili aircrafty (mówię o 29") bo to była w zasadzie jedyna plusowa obręcz dostępna w Polsce. 3 cale na 35 mm to już nie to samo, a spokojnie mogli mieć w ofercie obie. 

No chyba, że przerwa w dostępności w 2017 to był czysty przypadek i na następny rok będą znowu w ofercie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby kogoś interesowało, to na stronie velo.pl sa już wszystkie modele Dartmoora na 2018.

https://velo.pl/rowery?marka=8

Oczywiście jeszcze niedostępne;)

No i jeszcze małe porównanie nowych Hornetów.

Edytowane przez arghael
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam propozycję do kolegi maciej83, może połączyć oba wątki o nowościach Dartmoor'a. Po co zaśmiecać forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam propozycję do kolegi maciej83, może połączyć oba wątki o nowościach Dartmoor'a. Po co zaśmiecać forum.

w sumie można tamten starszy w tym więcej odpowiedzi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w sumie można tamten starszy w tym więcej odpowiedzi :P

Jeśli o mnie chodzi, to może tak być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta