Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Miał bym do oddania jakieś koła 26, opony 26, obręcze 28, piasty klasyczne na wysokim kołnierzu do szosy/ostrego. Jakieś korby alu/duralu pod szose, kierownice proste stalowe, mostki, błotniki pod 26 i pod 28, może jakieś klamki i manetki. Ze 3 ramy, jedna pod 26 ale chyba 28 na wąskiej gumie wejdzie, jakieś bagażniki, może jakieś pedały, ośki, siedzenia.

 

Gdyby byli chętni to porobię fotki i za ceny wysyłek lub osobiście pooddaję graty bo piwnica zawalona, garaż zawalony... :)

Wszystko jest kilkunasto letnie i raczej z niskich półek. Raczej do złożenia jakiejś zimówki albo bułkowoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Na PW poodpisuję jutro wieczorem lub w niedzielę. Wszystkie graty obfocę i krótko opiszę po weekendzie ze względu na świąteczny brak czasu. Z góry mówię żeby się nie napalać na Bóg wie co ponieważ wszystko to pozostałości po tym, co w rodzinie się przewijało. Żal wywalić było i tak sobie leży. Oczywiście będę miał na uwadze osoby, które pisały PW jako priorytetowe:) Nie ma w tym wszystkim nic porządnego, same bułowozy:) Wracam za niedługo w fotkami. :)

 

Co do opon to, jakieś slicki DSI 26x1.90 sztuk dwie i jedna chyba nie używana, z dzyndzlami, Dębica, 26.1.9, jedna sztuka.

 

Te DSI swoją drogą bardzo dobre, jeszcze zostały dzyndzle. Nie przejechałem na nich wiele (około 700km) ale kapci zero:) Cierpliwości:)

DSI (foto z internetu)

DEADCBAE-4C4F-4C84-B758-96B94F819EC1.JPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThyLight - poproszę również zdjęcia, jest jakaś szansa na priorytetowe traktowanie osób, które mogą odebrać osobiście, czy tylko kolejność zgłoszeń obowiązuje? Interesowały by mnie ramy, korby i drobne rzeczy typu pedały... mail zostawiam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania 

1. Klamkomanteki Shimano Alivio

Przednia w bardzo dobrym stanie wszystko chodzi jak należy.

Tylna w stanie dobrym przerzuca wszystkie biegi monitorek raz działa raz nie skręcona na zwykłą śrubę. Wszystko widać na zdjęciach.

gallery_164570_3432_235379.jpg

 

2. Oddam hamulce szosowe.

Nie mam pojęcia jaki to model i jakiej firmy. Nie wiem jak hamują nigdy ich nie używałem. Kupiłem je razem z całą grupą szosową. Zdjęcia w tej samej galerii co wyżej.

 

gallery_164570_3432_271043.jpg

 

Edyta:

Koszty wysyłki.

Klamkomanetki 10zł

Hamulce 10zł

Wszystko razem 13zł.

Poznań i okolice odbiór osobisty można się umówić gdzieś na mieście. 

 

Druga Edyta:

Klamki oddane koledze z postu niżej :) @rambolbambol

 

Trzecia Edyta:

Hamulce oddane.

 

Nie sądziłem że tak szybko pójdzie. 

Edytowane przez 100lar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania bagażnik aluminiowy. Bagażnik jest pęknięty w 3 miejscach zaznaczonych na czerwono (mocowanie środkowej poprzeczki u góry - w dwóch punktach, mocowanie tylnej poprzeczki w jednym punkcie) ale może komuś się przyda, do pospawania/związania drutem/przeróbki na coś innego. 

Waga 700g. 

20160102_112017_zpsrfbivk7z.jpg

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam bo nikt nie chce kupić ;) :

1. Regulowany 26-29" bagażnik Sport Arsenal 217 - bagażnik używany nie popękany ale ma pewien szkopuł - rozstaw "ramion" to ok. 14cm i żeby go zamontować trzeba solidnie rozginać. Jak ktoś ma wąską ramę to może się nada. Poza tym brak blaszki do mocowania tylnej lampki i gumowych pasów.

2. Opony Geax Saguaro 26x2.2 drutowe trochę zjechane

3. Przewody Shimano BH90 używane nieuszkodzone nieskracane! ok. 170 / 100cm ale bez końcówek banjo więc tylko do jakichś tańszych hamulców

4. Klocki hamulcowe Unex organiczne nowe! zamienniki A01S 2 komplety

 

EDIT KLOCKI I PRZEWODY JUŻ ODDANE

EDIT 2 BAGAŻNIK ODDANY

 

zdjecie,pelne,602628,20160102,bagaj.jpg

zdjecie,pelne,602626,20160102,bagaj.jpg

zdjecie,pelne,602624,20160102,przewody.j

zdjecie,pelne,602627,20160102,oponki.jpg

zdjecie,pelne,602625,20160102,oponki.jpg

zdjecie,pelne,540516,20150206,klocki-ham

Edytowane przez Pidzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...