Mod Team sznib Napisano 13 Lutego Mod Team Napisano 13 Lutego W następnych wyborach lewica będzie mieć nowe hasło: "głosujcie na nas, żeby pedały nie musiały być ciche!". 5 Cytuj
CoolBreezeOne Napisano 13 Lutego Napisano 13 Lutego (edytowane) @sznib, nie przejdzie - nasz nowy doktorant od lubrykantów @LUKULUS znajdzie coś odpowiedniego aby utrzymać status quo😉 Wczoraj nie mogłem się podnieść z kanapy, więc wrzucam dzisiaj. Taki byłem/jestem szczęśliwy 🍩🍩🍩 https://www.facebook.com/photo/?fbid=1477738383768809&set=a.155641609311833 Edytowane 13 Lutego przez CoolBreezeOne 5 Cytuj
Mod Team sznib Napisano 16 Lutego Mod Team Napisano 16 Lutego Tak jeszcze a'prpos "cichego pedała". Była taka akcja ostatnio w sejmie, wyszedł na mównicę i zamiast mówić milczał. I tak mi się skojarzyło. Tak BTW; szkoda że w Platformie Obywatelskiej nie ma żadnego geja. A najlepiej dwóch, bo by wtedy były "pedały platformowe". BTW2; Wszyscy wiemy że najszybsze są rowery czerwone. Ale osoba rowerowa o poglądach lewicowych wie też że: - absolutnie najgorsze są rowery białe - sporo lepsze są rowery żółte, czerwone czy brązowe, ale i tak - najlepsze są rowery czarne - wie też że lepiej kupić traildoga niż mały rowerek dziecięcy Cytuj
marvelo Napisano 6 Marca Napisano 6 Marca George Carlin był chyba jednym z najodważniejszych i najbrutalniejszych komików w USA. Przypominam tu ten występ by pokazać kunszt tego artysty, a nie by prezentować jakieś konkretne poglądy polityczne. Cytuj
CoolBreezeOne Napisano 18 Marca Napisano 18 Marca https://www.facebook.com/photo/?fbid=122218617992281746&set=a.122105987636281746 4 Cytuj
chester_jds Napisano 11 Kwietnia Napisano 11 Kwietnia Może być i o narzędziach rowerowych, ale też częściach rowerowych, całych rowerach... 4 Cytuj
pecio Napisano 13 Kwietnia Napisano 13 Kwietnia Postanowiłem dziś , że spełni się moje marzenie aby zostać biznesmenem..... 5 Cytuj
pecio Napisano 14 Kwietnia Napisano 14 Kwietnia (edytowane) @bashey_pl a co rasowy " biznesmen " kupuje ... sorki..... inwestuje jak odda butelki ( nie będzie to retoryczne pytanie ) ? Oto odpowiedź ....... pół " lytra" .🤣 A na serio to dostałem wianek toaletowego 🤣 Szpej to leci z innego programu ....800+ Edytowane 14 Kwietnia przez pecio 1 Cytuj
pecio Napisano 12 Maja Napisano 12 Maja Garmin pędzi z ofertą .... premierę mają nowe głośniki JL Audio Primacy™ T6 https://www.garmin.com/pl-PL/p/1866021/ Za dwa tygodnie ma wyjść ekskluzywny zestaw do dojenia krów ..... Oczywiście przez pierwsze pół roku będzie nadawał się tylko do dojenia byków . Po kolejnych aktualizacjach obejmie działaniem krowy ale tylko dwa strzyki równocześnie . 2 Cytuj
CoolBreezeOne Napisano 4 Czerwca Napisano 4 Czerwca https://www.facebook.com/photo/?fbid=1527690065813472&set=a.1438297744752705 https://www.facebook.com/photo/?fbid=1448744207281476&set=a.466407468848493&locale=pl_PL 3 Cytuj
MrJ Napisano 19 Czerwca Napisano 19 Czerwca Kiedy jedziesz sobie spokojnie przez wioskę, a tam jakieś takie dziwne kury dreptają po drodze... 🤔 https://youtu.be/vszWsYOdnPg?si=W5qa2WeTxRJUtRhU 1 Cytuj
Mod Team sznib Napisano 19 Czerwca Mod Team Napisano 19 Czerwca Ja to bym się chyba bał, bo mnie uczyli że dzikie zwierzęta to przed człowiekiem uciekają, a jak nie uciekają to wścieknięte. Ale z drugiej strony, cała rodzinka wścieknięta? Chyba nie... 1 Cytuj
MrJ Napisano 19 Czerwca Napisano 19 Czerwca (edytowane) @sznib - skunksy, jeśli im się nie przeszkadza, ponoć mają na to wywalone. Po prostu zarejestrują, że jesteś, obejrzą, ostentacyjnie zignorują i pójdą dalej. Co innego, jakby ten rowerzysta zaczął je straszyć, to wtedy i siebie, i rower musiałby oddać do pralni chemicznej 😅 Inna sprawa, że występowanie wścieklizny wśród dzikich zwierząt jest mocno przeceniane. Owszem, bywa, natomiast wystarczy, że byle zwierzak podejdzie pod osiedle i zaraz: ło panie, wścieklizna, ratunku! A on po prostu szuka łatwego żarcia. O takich mitach jak wściekłe jeże (robią coś, co się nazywa namaszczaniem, więc miewają pianę na ryjkach) nawet nie mówię, bo nie ma sensu. Edytowane 19 Czerwca przez MrJ 2 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.