Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 22:19, eloo napisał:

Tu nie ma co dawać lub nie dawać rady. 

Mam w sumie trzy sztuki, używam na co dzień jednej , do wyciągania endcapów z piast.  https://a.aliexpress.com/_EyjNfdx

Dwie połowy połączone ze sobą pinem,  sprężynką i śrubą sprawdzają się dużo lepiej niż dwie osobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "torebeczkie" z głębokiej Azji kurier dzisiaj przydźwigał

5fvEWJ8.jpg

Płetwa na ramę przy moście. Fajna, 1,3 litra. Na żelki i telefon 😏

I po "letkiej" przeróbce zdobniczej

WAbjL7S.jpg

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2023 o 11:41, ArtGD napisał:

  slabe opinie ma sklep, a do tego nazwa hehee

 

Czy one sa choc coiut porownywalne do tanich tarcz deore, nie mowie o XT czy lepszych??

 

------------------------------------------------------------

A co do RRRskit  klockow do szosy itp   https://pl.aliexpress.com/item/1005004405791203.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.700546137qhe6M&algo_pvid=8021baa0-9e5d-4e34-b98f-0a2df63680f0&algo_exp_id=8021baa0-9e5d-4e34-b98f-0a2df63680f0-1&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000029065433226"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!54.68!32.83!!!!!%400b0a187b16681872034215061e61e9!12000029065433226!sea&curPageLogUid=SDjfKT70nzO6#nav-review  to   

NIE POLECAM! - przypadkiem kupielm przez polskiego cwaniaka co na allegro lokalnei  z lodzi sprzedaje a ma sklep auto czesci, a tak se dorabia i bez podania nazwy ze to RRR sprzedaje za 4 x wiecej

proiblem w tym, ze klocki sa z gwonolitu - scierny material kruszy sie po po 100 km co mi sie nigdy nie zdarzyloz oryg shimano czy jagwire... no i szkoda tarczy...  a wiedz ze zdrozaly/... na 30 zl 

 

Rrskit-rower-w-ywicy-klocek-hamulcowy-dr  - Rrskit-rower-w-ywicy-klocek-hamulcowy-dr  - to jakby trociny poklejone slavbym klejem, a zywiczne dobre sa jak dobrze sprasowana masa klejowa...

 

Dziwia mnie dobre opinie i 5.0 na ali - widac nawet po zdjeciach ze tam jest slaba zywica - kawalki widac i nie ma tak dobrze gladkiem poweirzchni jak shiomano ultegra llocki l05a.  Pewnie biedaki z 3 swiata kupuja i sie jaraja...

--------------------------------------------------

 

 

 

W dniu 11.11.2023 o 08:49, 100lar3k napisał:

Ja u siebie mam takie. Jak na razie u mnie się sprawdzają. W lecie nie miałem problemów. Zobaczymy jak będzie zimą. 

large.0013_09_09.jpg.3619fcec9e4f0a7b1cd

Kupiłem najpierw jeden komplet bo miałem problem z pocącymi zaciskami [tak shimano potrafią się pocić]. Okazało się, że całkiem fajnie się sprawują i byłem z nich zadowolony więc dokupiłem więcej żeby mieć zapas do innych hebli. Obecnie mam je założone W Shimano XT-785, Sram Guide T, TRP HY/RD w jednym zacisku BB7. Współpracują z  tarczami sram centerline, shimano rt78, I jakimiś z alli ekspres. 

Nie wiem czy zużywają się szybciej niż inne,  nie zwracam na to uwagi. Po prostu jak mi się klocki kończą to je wymieniam.

Link do oferty

https://www.aliexpress.com/item/4000086316140.html

Wszystkie kupowałem tutaj 

 

 

 

a one sa lepsze niz RRRskit?  nie krusza sie na krawedzi po 100 km, czy slychac tarcie mocniejsze niz na oryg w shimano???

 

Edytowane przez kmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------

 

Kupowal ktos tarcze do Ultegry 50/34 albo mnejsze na ali , takie zeby nie wpadal lancuch miedzy duza i mala - czyli zeby byl profil do wewnatrz w duzej -jakby wybrzuszenie? i zeby w miare wytrzymaly a tansz od ultegry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmk używam w dwóch rowerach od roku. Ja różnicy nie widzę pomiędzy oryginałami a tymi z Ali. Może dlatego, że nie jestem ekspertem a moja jazda jest czysto amatorska. Nie wiem jak będą się sprawować w górach na długich zjazdach bo nie miałem okazji żeby je przetestować w takich warunkach. Jak na razie klocki są całe i nie kruszą się. Szybciej zużywają się od metalików, które miałem wcześniej. Na forum jest trochę opinii o tych klockach, ja nie widziałem negatywnych. 

Klocki w jednym zestawie mam połączone z chińskimi tarczami 203mm. A drugi zestaw to tarcze sram centerline 180mm. 

Początkowo używałem je z zaciskami xt785. Teraz z trp hy/RD sram guide t,  bb7. 

 

Edytowane przez 100lar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 23:19, eloo napisał:

Kupiłem ztto i alpharider. Jakość adekwatna do ceny. Ztto ma dużą szczelinę między połówkami po ściśnięciu a alpharider ma nieprecyzyjnie nawiercone szyny przez co połówki się lekko nie zgrywają. Po delikatnej poprawce da się jednak nimi pracować.

Edytowane przez eloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 12:50, Dokumosa napisał:

Ostatnio cieżko znaleźć tarcze gorsze od deore, slx i chińskich xt (jeśli jeszcze są gdzieś japońskie).

ostatnio są japońskie 180tki na alle.

Screenshot_20240310_200452_com.android.gallery3d_resize_76.thumb.jpg.cfc4a7433b8dd8e77d85af2d5bf479de.jpg

Edytowane przez dfq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...