Skocz do zawartości

[Ciśnienie] Jak napompować prawą goleń Skareba Platinum?

Rekomendowane odpowiedzi

Z lewą golenią jest dobrze ale jak chciałem napompować prawą to myślałem że coś jest nie tak z pompką. Na obu są zawory samochodowe więc niby powinno działać tak samo. :/ Jakby ciśnienie uciekało przez rurkę pompki ale sprawdziłem, nic takiego się nie dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MD11
      Szukam pompki stacjonarnej do gravela z oponami 38-40 mm w systemie bęzdętkowym, więc myślę, że ciśnienia rzędu 3.5-4.0 bar.
      Widzę, że pompki SKS Airworx 10.0 (do 10 bar) i SKS Twentyniner (do 6 bar) są w tej samej cenie. Ta pierwsza wydaje się porządniejsza (manometr umiejscowiony na górze i stalowa podstawa), ale druga ma szerszy tłok.
      Czy lepiej wziąć Twentyniner-a, bo lepiej poradzi sobie z uszczelnieniem opon, czy to nie ma znaczenia?
    • Przez Biera
      Cześć, mam prośbę o doradztwo, poszukuję dla siebie nowej pompki stacjonarnej. Dotychczas używałem SKS Twentyniner , ale padł mi w niej manometr, a i nie mogłem swobodnie naładować wysokiego ciśnienia do szosy. Świetnie spisywała się za to w moim twentyninerze na oponach 2,25. Teraz chciałbym spróbować innej pompki i zastanawiam się między Park Tool PFP8, a SKS Airkompressor 12.0 . 
      Na różnicę w cenie nie ma co patrzeć, przyjmijmy że są w tych samych pieniądzach;)

pompka będzie obsługiwała 29-era 2.25 opony, szosę 700x23c, dziesięć rowerów dziecięcych i wszystkich sąsiadów;)

PS: witam starą gwardię, jeśli ktoś mnie tu jeszcze pamięta;)
    • Przez Szympek
      Witam wszystkich na wstępie po przeczytaniu forum chce zaznaczyć wytłumaczyć/określić o co będzie chodzić
      Golenie - >dół
      lagi ->góra
      Po wstępie przechodzę do pytania mam amor marzocchi 888 VF2 2005 i pękły mi golenie w bardzo nietypowym miejscu nie wiem cy kiedykolwiek ktoś z was widział  pękniecie w tym miejscu mniej więcej na wyskośći środka napisu poziomo pod niego (narzazie w tym miejscu sie poci / cieknie ale tylko przy dobiciach ) starałem sie to pokleić i liczyć na łud szczęścia bo jest to po stronie hamulca ;( i mnie wkurzyło brak jego działania i ciągłe odtłuszczanie, i znalazłem ogłoszenie na olx gdzie sprzedawca ma części , napisem do niego i odpowiedział mi ze jego golenie od 66sl1ata 2006/07  będą pasowały ? i niepokoi mnie to ze że to 66 i niby średnica ta sama wyglądają podobnie, to ślizgi mogą być na różnych wysokościach, czy ma to jakiś sens ? oraz niedawno ktoś dał mi sie przejechać na 888 w rc i nie powiem polubiłem go , a ten sam sprzedający ma tłumik rc2 do 888 i tu co do pasowania nie mam pytań ale jak wy to widzicie warto wymienić jeden tłumik w vf 2 ? bo niby cartrige X mógłby zastąpić ten co jest w nim fabrycznie (kompresja )niby to samo, robi to samo tylko w otwartej kąpieli i czy  wymiana tłumika zmieni prace ? bo mój lubi sie przyciąć tzn. ma taki niezamierzony fabryczny brain jak stoję i pedałuje to sie nie ugina a jak dostaje uderzenie od dołu to się ugnie choć nie wybiera liści jak rc ;) tylko większe rzeczy , oraz moje kombinowanie z racji braku dostępności części :) a mianowicie temat juz prze-zemnie poruszmy na forum i bardzo korcący a nie moge się powstrzymać mianowicie części z boxxera będą pasować do marzo? Prosze o konkretna odpowiedz
    • Przez NaChwile1
      Witam, mam problem z moim amortyzatorem RST space jump.
      Napompowałem go do 3,5 bara używając pompki beto sp-003ag, po godzinie ciśnienie spadło do 1 bara.
      Co zrobić by ciśnienie nie spadało tak szybko?
    • Przez Szklanka
      Cześć. Mam problem z ciśnieniem w amortyzatorze fox 34 CTD. Pompuje go do takiego stopnia, że jest w miarę twardy potem po uginam kilka razy i jest miękki tak, że go dobijam. Nie wiem czy to wina uszczelek od komory czy czegoś innego.
  • Dodaj nową pozycję...