Skocz do zawartości

[Rower] dla 7-letniej dziewuchy


Jahaha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ja jako osoba zupełnie zielona w temacie bardzo ładnie proszę Wasze forum o wsparcie wiedzą. Rozglądamy się za rowerem dla córki, która ma 7 lat. Do tej pory miała rower 20'', ale już mocno z niego wyrosła. Obeszliśmy 3 sklepy w Głogowie, w których tak naprawdę zaproponowano nam tylko 3 rowery. 

 

http://www.msport.com.pl/pl_PL/p/Rower-gorski-Giant-Enchant-2-niebieski-2016/10725?gclid=Cj0KEQjw1v66BRCV-6rh6s-Biu8BEiQAelpui4RLvt8VIj2om5bkknpfQro2fs2z_mHLDGJ-X9HUH6saArev8P8HAQ

 

http://www.kross.pl/pl/node/25176

 

http://www.arkus.com.pl/Rower,Arkus,1,JUNIOR_KIDS,36,BERYL_240,227,36.html

 

Giant i Arkus na kołach 26'' i na 14'' ramie. Romet na 24'' kołach. Córka jest wysoka mierzy ok 135 cm. Giant mimo że śliczny jest dla nas za drogi. Rozglądając się za rowerami stwierdziliśmy, że chyba nie chcemy górskiego roweru, chociaż chcielibyśmy, żeby się dało rowerem w miarę komfortowo wjechać na leśną ścieżkę. Podoba nami się rama w tym Krossie. Pytanie do Was, czy jest sens kupowanie dla takiego dziecka takiego dużego roweru? Macie pomysł na jakiś fajny rower do 1200 zł? Ktoś ma jakieś doświadczenie z rowerami z Decathlonu. Córka ma jeszcze 2 młodsze siostry, więc będzie miał kto po niej jeździć. Chcielibyśmy żeby chociaż 2 - 3 sezony jeszcze pojeździła. Jesteśmy w stanie wsiąść na weekend w samochód i pojechać do Poznania na przymiarkę.

 

Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczom :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowery z Decathlonu nie są złe. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby waszej córce było wygodnie na rowerze. Jeżeli nie będzie się czuła komfortowo na kołach 26" to lepiej wtedy kupić coś na 24" - tym bardziej, że ma jeszcze młodsze rodzeństwo. Jeśli idzie o cenę, to chyba nie warto przepłacać. Taki rower będzie przejściowy. Warto jednak aby był w miarę lekki. 

Edytowane przez kasperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był zainteresowany to mam do sprzedania set dla dziewczynki tj.rama na koła 26 cali Trek 3500 o rozmiarze 13 cali z amortyzatorem MG 80, mostkiem i kierownicą. Córka jeździła na nim od wieku 7 do 11 lat. Osprzęt teraz przełożyłem do roweru z większą ramą.Amortyzator dobrze działał nawet z niewielka wagą dziecka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był zainteresowany to mam do sprzedania set dla dziewczynki tj.rama na koła 26 cali Trek 3500 o rozmiarze 13 cali z amortyzatorem MG 80, mostkiem i kierownicą. Córka jeździła na nim od wieku 7 do 11 lat. Osprzęt teraz przełożyłem do roweru z większą ramą.Amortyzator dobrze działał nawet z niewielka wagą dziecka .

 

Dzięki za ofertę, ale ponieważ u nas będzie miał kto jeździć po najstarszej córce, to wolałabym kupić nowy rower.

 

 

 

Ale macie wielkie te dzieciaki   :laugh: . Moja 7-latka śmiga na 20-tkach, a kuzyn właśnie kupił 8-latce 24-kę.

 

Mąż ma prawie 2 metry wzrostu i wszystkie 3 są najwyższe w swoich grupach. I już chyba im tak zostanie.

 

 

 

Rowery z Decathlonu nie są złe. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby waszej córce było wygodnie na rowerze. Jeżeli nie będzie się czuła komfortowo na kołach 26" to lepiej wtedy kupić coś na 24" - tym bardziej, że ma jeszcze młodsze rodzeństwo. Jeśli idzie o cenę, to chyba nie warto przepłacać. Taki rower będzie przejściowy. Warto jednak aby był w miarę lekki. 

 

No właśnie mocno się zastanawiam, czy jest sens kupować gołego kross'a  za 1100 zł, gdy Decathlon oferuje np. taki rower za 750 zł z akcesoriami

 

http://www.decathlon.pl/poply-500-jr-24-id_8309975.html

 

Zastanawia mnie tylko, jak bardzo różnią się jakością te rowery. Czy dobrze się na nich jeździ. Jeżeli doliczę zakup nóżki, koszyka, błotników itp. do kross'a to wyjdzie Prawie 500 zł różnicy. Zastanawiam się, czy jest aż taka duża różnica między tymi rowerami, żeby dokładać 500 zł. Ktoś ma jakieś zdanie na ten temat?

 

Edytowane przez Jahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...