Skocz do zawartości

[Roadsign Hill 1100 VS BULLS SHARPTAIL 29] proszę o opinie


rudinho22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu roweru MTB, chciałbym abyście trochę mi pomogli w wyborze, z góry dziękuje  :)


 


Tak więc po dłuższym szukaniu zastanawiam się nad dwoma:


 


1) Roadsign Hill 1100  Roadsign Fahrrad Alu MTB Fully kaufen im real,- Onlineshop  , czasem można u nas złapać go w okolicach 1000-1200 zł, w podanym linku 1520 plus wysyłka razem 1700 zł


 


2) BULLS SHARPTAIL 29    http://rower.com.pl/bulls-sharptail-472590   


 


Prosiłbym Was o opinie czy między nimi jest aż taka duża różnica ?


Czy warto dać ze tego Roadsign 1700 zł ? czy lepiej juz dołożyć i kupić tego Bulls ?


Chyba, ze gdyby była okazja za 1200 np Roadsign to warto ?


 


 


I jeszcze jedno, mam 183 cm wzrostu, chciałbym koła 28, 29 i ramę lepiej 20 czy 21 ? Bedą w sklepie na przymiarce sprzedawca doradzał mi minimum ramę 20 i właśnie koła 28, jakie by było najlepsze zestawienie dla mojego wzrostu, wspomnę tylko, ze mam zamiar jeździć po mieście lasach oraz jak się uda raz do roku górach.


 


Będę każdemu kto wyda swoją opinię bardzo wdzięczny, zależy mi na czasie bo jak wiadomo sezon się zaczął  :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rower jest sprzedawany w realu to znaczy że to nie rower tylko pseudo rower... :woot:

 

Tych dwóch rowerów nie ma sensu porównywać do jeden to pseudo rower a drugi to po prostu rower na kiepskim osprzęcie...

 

Poszukaj na allegro Kands/Lazaro/Spartacus za tą cenę dostaniesz rower z lepszym osprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...