Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Śniadania są na 8 z tym, że poprosiłem pana z ośrodka, żeby piątkowe śniadanie było w takiej formie, ze jak kto o 9 będzie to również mógł z szamy skorzystać.

 

No i jeszcze obiecane kosmetyki dla pierwszych trzech pań, które się zapiszą. Zestawy zgarnęły Sylwia od marcinusza, Kobieta Kenzie oraz Dorcia90. Panie będą zadowolone. Koszt noclegu zwróci się z nawiązką. Po kosmetyki zwróćcie się do kolegi Hanzo, który to będzie samcem alfa i w sobotę również Was poprowadzi pod moją nieobecność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie i nam czas, a powinniśmy z Kobietą dojechać na miejsce w piatek około godziny 9. Moment potrzebny na ogarnięcie rowerów i również będziemy gotowi do jazdy. Swoją drogą dostałem kiedyś z Magazynu Rowerowego mapkę tras rowerowych z Masywu Snieznika. Sporo ciekawych opcji tam się znajduje, ale jak wiadomo lepiej gdy ma się przy sobie tubylcę, który to poradzi jak trza ;)

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hanzo będziemy jutro około 13-13:30, jak sądzę.


Czy ktoś z Was lubuje się szczególnie w napojach energetycznych (nie mylić z izotonikami!)? Jeśli tak to mogę wziąć 2 zgrzewki lub 5... zależy czy są chętni. :)


PS.
W sobotę jest impreza na Singlach:
https://www.facebook.com/events/1741291096153839/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak - niektórzy mieli być, więcej - mieli być cały tydzień, zjeździć wszystko i wszędzie, zjechać wszystko i wszędzie, podjechać w sumie też - ale ich plany strzeliło coś co ma trzy litery, w środku "u" i napręża się przy pracy*

 

Została im tylko koszulka, na którą właśnie patrzą zastanawiając się czy ją spalić czy nią kogoś udusić.

 

Ale ja nie o tym.

 

Ja o tym, że ci niektórzy chętnie usłyszeliby jakąś relację, a w jej ramach najchętniej że są same podjazdy, że zjazdów niet, że żarcie słabe albo go niet, że piwo kwaśne albo ciepłe albo go niet, tudzież że ogólnie nie warto było.

 

Zobowiązany byłbym, tenk ju :)

 

*łuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za zrzucanie zdjęć, filmikami z gopro zajmie się @Kenzie o ile będzie możliwe wrzucenie takich dużych plików gdzieś. Ma ktoś pomysła?

 

ale było fajnie ! :laugh: Przygód wiele, nogi poharatane i posiniaczone, szlaki poznane, widoki cudne, rowery uwalone, podjazdy aż za bardzo zaliczone,  buty praktycznie do wyrzucenia, przez muchy zjedzeni, świadomość słabego osprzętu zdobyta, kofola wypita, choinka spalona, psy nakarmione, krowy pogłaskane, suporty dokręcone :D i w całości w domu, niestety, już w domu.

To tak w skrócie z mojej perspektywy, będąc 1 raz na zlocie z rowerem. Nie żałuję. Mam zajawkę jeszcze większą, tylko wydolność trzeba zwiększyć, bo podjazdy moją zmorą.

 

 

Kobieta Kenzie pozdrawia :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

filmikami z gopro zajmie się @Kenzie o ile będzie możliwe wrzucenie takich dużych plików gdzieś. Ma ktoś pomysła?

 

Najlepiej zmniejszyć rozmiar w jakimś programie do obróbki filmów (np. Windows Movie Maker) i wrzucić na You Tube.

 

Wrzucaj foty :)

 

Było zaiście, ja chcę z powrotem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Olga - lepiej nie można było tego ująć :D Sponiewierani, ale z bananem na gębie wróciliśmy do domu. To co nam udało się przeżyć, dla sprzętu okazało się zabójcze. Moje buty też już prawie do wywalenia, myślałem że odkleił się tylko fragment bieżnika, ale zaczyna odpadać również podeszwa. Następnym razem też jadę w adidasach, będzie wygodniej nosić rower na plecach, chociaż szlaki przezroczyste będziemy stanowczo ignorować ;) Dzięki Wam wszystkim za świetną zabawę i do zobaczenia za rok :) Jak się trochę ogarnę to postaram się wrzucić gdzieś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany zlot :)  Szkoda, że tylko dzień pokręciłem :(  Za rok będę dłużej!

 

Zdjęcia już na dropboxie, więc za chwilkę założę temat ze zdjęciami i udostępnię.

 

Dzięki wszystkim za towarzystwo :)

 

Edit:

Udostępnione - http://www.forumrowerowe.org/topic/205514-viii-zlot-zdjecia-i-filmy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zaje**stą atmosfere, za ognicho, pokazy  "pirotechniczne"(szkoda tylko, że kosztem odwyku Ukasza ^^ ) Krówki i konia :icon_cool:  Dzieki za wspólnie przejechane km i mam nadzieję, że zobaczymy się za rok !! Naprawdę super udany weekend :)

Niech żałują ci co nie byli :P

 

JESZCZE RAZ DZIĘKI  :laugh:  :icon_cool:

 

ps. Dzieki @FraniaBania i @DudiRadom wraz z teściem za podwózkę i zapewnienie miłej i bezpiecznej drogi  :):thanks:  :thanks:  jestem waszym dłużnikiem !! :thanks:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot super jak zawsze, a miejscówka naprawdę kapitalna, dzięki Przeor za ogarnięcie noclegu! Widoczki ze schroniska super, a nie mówiąc już jakie świetne były ze szczytów powyżej. Następnym razem na pewno będzie trzeba przyjechać najpóźniej w czwartek, bo trochę za szybko to zleciało. Dzięki i oby do zobaczenia za rok! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zaje**stą atmosfere, za ognicho, pokazy  "pirotechniczne"(szkoda tylko, że kosztem odwyku Ukasza ^^ ) Krówki i konia :icon_cool:  Dzieki za wspólnie przejechane km i mam nadzieję, że zobaczymy się za rok !! Naprawdę super udany weekend :)

Niech żałują ci co nie byli :P

 

JESZCZE RAZ DZIĘKI  :laugh:  :icon_cool:

 

ps. Dzieki @FraniaBania i @DudiRadom wraz z teściem za podwózkę i zapewnienie miłej i bezpiecznej drogi   :):thanks:  :thanks:  jestem waszym dłużnikiem !! :thanks:

 

Hej,

 

Cieszy nas to że mogliśmy zabrać Kolegę i ułatwić tym dojazd do naszej bazy .

 

FraniaBania

 

Bardzo udana prywatnie zorganizowana impreza przez Kolegów z całej Polski, Przeor super załatwił miejsce do wypadów na Śnieżnik i okolice.

 

Widoki cudowne, trasy jak na nasze możliwości prawie idealne, ale jazda była super pod Górę z góry wielkie prze.......

 

Szkoda że musieliśmy odpuścić Niedzielne pod jazy i zjazdy na rzecz wyjazdu do Szklarskiej Poręby. Serdecznie dziękujemy Koleżankom i kolegą za wspólnie spędzony czas na szlaku i przy ognisku. 

 

Do zobaczenia za Rok

 

ps. Wjechałam na Szrenicę wygrałam swoją kategorie wiekową K40

 

post-168342-0-30616600-1467008629_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FraniaBania - gratulacje :)

 

Ja również jak co roku dołączam się do pozytywnych komentarzy. Było jak zwykle super. Ognicho było, szczególnie udane w sobotę, bo połączone z jazdą na koniu-atrapie i płomieniami na kilka metrów (choć nie wszyscy dotrwali) ;) Ale najważniejsza była jak zwykle miła atmosfera. Dzięki i do zobaczenia za rok :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...