Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ten momentum przypadkiem nie był w kategorii "lifestajl"? W sumie to trafne określenie bo to nadaje się tylko na bulwar :)

I de facto takie jest jego przeznaczenie.

Ale po lesie też idzie jak dzik w pyry. Miałem go okazję testować i daje frajdę.

 

Giant po prostu faty odbiera jako kaprys, więc nie tworzył "maszyny" za pierdylion zł którą w pl kupi garstka ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... szybciej to się ośmiesza czymś co jest de facto pseudo rowerem.

 

A to że nie ma droższych grubasów w ofercie, nazwał bym że przespał sezon, mozliwe że przez to że chciał jako 1-szy pokazać kolekcje 2016, a w 2017 pojawią się na 100% droższe grubasy jak u innych.

 

Śmiejemy się z Cube itp, a tu Giant nam się kompromituje, a taki Cube jak inni ma grubasy nadające się do czegoś więcej niż przejażdżka po mieście, a takiego chłamu na ich stronie nie zobaczymy tylko w markecie co najwyżej, no i u Giant'a.

Ale pewnie kwadraty i nie skręcają, Momentum FTW.

 

Niżej przeznaczenie wspomnianego grubaska ze strony Giant:

"Gdy kończy się droga, zaczyna się zabawa. Od płaskich, szybkich ścieżek w parkach, po drogi na odludziu pełne skał, korzeni i zjazdów, które powodują, że mocniej zaciskasz dłonie na kierownicy. Rowery Giant Off-Road dają Ci technologię i osiągi, abyś mógł w pełni przeżyć swoje rowerowe przygody."

 

Lubimy się śmiać z Cube i nie tylko, ciężkie, ściemy wala co do lekkich kół DT CSW 1900, to pośmiejmy się z z Gianta, a co!

Edytowane przez phoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się pośmiać tylko ja mam pytanie czy śmiejący się chociaż byli łaskawi go pomacać?? Kosztuje śmieszny pieniądz i ja na ten przykład potraktował bym go jako dobry frameset. Dorzucić trochę lepszego szpeju i już jako tako bo do normalnej jazdy po lesie się nada. Zrozumcie, że są ludzie co za nic nie dadzą tyle kasy na grubasa ile krzyczy sobie na ten przykład Cube i nie każdy kupuje by sprawdzać się w trudnych warunkach. Nie znajdzie dla siebie oferty u innych a znajdzie u Gianta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie, w tym roku to komunii przecież nie będzie, bo to pierwszy rocznik 6-latków co poszedł do szkoły jest w drugiej klasie ( wiem co mówię, bo mam właśnie takiego potomka ).

To dziwne bo ja idę w tym roku na 2 komunie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...