Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

Marjolka
Napisano (edytowane)

Witam

Zakupiłam niedawno rower z amortyzatorem marzocchi bomber 44rlo 100 z 2012

Mam problem gdyż jest strasznie tępy niedługo będę przeprowadzała pełen serwis amortyzatora z wymianom wszystkich uszczelek lecz nieoge ich znaleźć do tego modelu

Potrzebowała bym jeszcze mililitrówki ile mam wlać oleju i oleju do amortyzatora i gdzie ile mililitrów

Z góry dziękuję 

Pozdrawiam Marjolka

Edytowane przez Marjolka
Błąd językowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrmorty
W dniu 20.06.2018 o 11:52, Marjolka napisał:

serwis amortyzatora z wymianom

serwis z wymianom? serio? WTF???

kosz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrmorty

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• PoprostuOskar
      Przez PoprostuOskar
      Czy ktoś z forumowiczów wie może jaką długość ma  zacisk piasty w tym amortyzatorze ?
    • Wam
      Przez Wam
      Witam, jestem nowy na tym forum.
      W rowerze krosowym używanym w mieście chcę zmienić amortyzator na sztywny widelec. Preferuję szybką i dynamiczną jazdę po szosie, zdarza mi się jeździć na drogach rowerowych na których są niskie krawężniki sporadycznie bruk i kostka. Jeżdżę na zablokowanym amortyzatorze i dość dużym ciśnieniu w oponach ok. 5 bar. Nie zwalniam na drobnych nierównościach, dlatego amortyzator ma dość i zrobił się miękki, blokada skoku coraz więcej przepuszcza. Rower MERIDA CROSSWAY 500, amortyzator SR Suntour NCX lite D-RL 63, opona SCHWALBE Hurricane 700x40c. Ulubione ciśnienie w dętkach to około 5 bar. Zastanawiam się nad zmianą na ACCENT CX-One Alu Carbon lub MOSSO model M5FCB. Ograniczam fundusz do 600zł a realnie około 500zł. Boję się widelca karbonowego ze względu na jego kruchość. Czy ktoś może pomóc mi w doborze odpowiedniego amortyzatora? Może jakieś wskazówki, uwagi?
    • marcingp5
      Przez marcingp5
      Witam, potrzebuję wymienić amor z przodu roweru Kross Trans Arctica, jest tam amortyzator SR Suntour NEX HLO 700C 63mm.  Dostał straszne luzy i widać wytarte, wyrobione golenie po roku czasu. Nie znam się na rodzajach montażowych czy i jak i będzie pasować dlatego proszę kogoś o pomoc.
      Amortyzator jest gwintowany i ma wyjście na hamulec hydrauliczny i montaż błotników oraz jest pod dynamo w piaście.
      Potrzebuję takiego co by pochłaniał energię czyli dobrze i bardzo miękko tłumił nierówności głównie do miasta i lekki teren. Aby był z wytrzymałych materiałów skok do 100mm , cena max do 1000zł
      np.:? RockShox REBA  ale brak gwintu ? .

• sipioch
      Przez sipioch
      Rower przełaj/gravel Cannondale CaadX 105 SE rozmiar 54
      Z bólem serca, po nie długiej przygodzie muszę się rozstać z rowerem, kupiony na początku czerwca 2018 w iSport w Krakowie.
      Rowerem zrobiłem jakieś 500km, troszkę szosy ale głównie leśne ścieżki itp. miał dać frajdę i dawał  jednak od nowego roku nie będę miał gdzie go trzymać (mam zakaz wprowadzenia do mieszkania  ) więc muszę zostawić sobie tylko 'commutera' którego mi po prostu nie będzie szkoda jak będzie stał w wózkowni.
      Rower posiada kilka rys/zadrapań powstałych w wyniku eksploatacji, tam gdzie 'chodzą' linki podklejona jest taśma zabezpieczająca.
      Pełna specyfikacja: https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2018-szosowe/cyclocross/caadx/caadx-105-se
      Dla zainteresowanej osoby mogę zrobić bardzo szczegółowe zdjęcia (póki co wrzucam wszystkie jakie mam na telefonie - postaram się szybko wrzucić najaktualniejsze)
      Rower jest ubezpieczony przez Krajowy Rejestr Rowerowy - ubezpieczenie Ergo Hestia - od kradzieży + OC na 100tys
      Odbiór tylko osobisty w Krakowie, dla zdecydowanej osoby mogę w okolicy dowieźć. 
      Osoby zainteresowane zapraszam na priv.
      Cena to 6000zł