Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

fajna promocja - chyba aktualnie najtańsze sportowe fotochromy na rynku - dostępne kilkanaście sztuk na terenie polski ale z sprowadzeniem do miejscowego deca nie ma problemu

https://www.decathlon.pl/kayenta-photochromic-kat-1-3-id_8353665.html#

 

Dzięki kolego - kupione za 30zł, bo miały jakieś niewielkie ryski - w normalnym użytkowaniu w ogóle nie przeszkadzające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyczuwasz. Mam tą kurtkę w zeszłorocznych kolorach, to nie jest wiatrówka tylko kurtka typowo przeciwdeszczowa. Otwory wentylacyjne na plecach nic nie dają, jest w niej jak w wielkiej uszczelce. Kupiłem ją tylko po to, żeby nie dojeżdżać mokry od deszczu do pracy, bo jadę jakieś 12 minut i nie zdążę się w niej zagotować. Tak na marginesie temat jest o promocjach, a link kieruje do kurtki w regularnej cenie... Ja za swoją zapłaciłem 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na ile wytrzymała ona w deszczu jest, bo potrzebuje czegoś mocno przeciwdeszczowego na kajaki ale nie wydając majątek :D Bo w poprzednim roku pół dni spływu w deszczu cały przemoczony spędziłem, w tym roku nie mam zamiaru tego powtórzyć :D

 

edit. nie zauważyłem ostatniego postu, czyli z większym deszczem lipa ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ostatnio lepsze ceny sa w sklepach stacjonarnych niz na stronie internetowej taka podjeli polityke od ponad roku.

Ciekawe, czy w ramach tej polityki również mało co z tego co jest na stronie, można znaleźć w sklepie? Bo ostatnio co sobie upatrzę, to tego nie mogę znaleźć. Parę dni temu zrobili wielkie oczy jak zapytałem o buty spd. Paaaanie, teraz nie sezon.... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprawdziłem, jak wygląda zwrot wysyłkowy. Towar można spakować i za darmo wysłać paczkomatem. Po około dwóch tygodniach pojawił mi się na koncie zwrot kasy. Dlatego buty możesz sobie spokojnie zamówić w kilku rozmiarach, przymierzyć w domu i nie pasujące odesłać/odnieść do sklepu. Ewentualnie zamów z odbiorem w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon Targówek

 

Przeceny na opony Maxxis ( nie ma ich na stronie). Wiem że był Larsen TT za 69 zł z 130 zł, Ignitor chyba też. Rozmiary 26' i 29'.

 

Z wielkim bólem serca nie wziąłem tych Larsenów, czuć w ręce że są leciutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...