Skocz do zawartości

Maciek226

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    609
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maciek226

  1. masz na myśli dźwięk zapadek w piaście? Jeśli tak to nice try delikatnie nierównomierne ale jest ok
  2. Dzięki wszystkim za odpowiedzi Kupiłem jakieś "robocze" z windstopperem i na dojazdy do pracy są w sam raz
  3. Cześć Z racji zbliżających się jesiennych temperatur poszukuje rękawiczek jesiennych do użytku codzienniego - max 10km w jedną strone do oraz z pracy Fajnie jak by się zmiescic z nimi w okolicach 50zł - nie chce kupować turbo dobrych ze względu na używanie ich przez max 2 miesiące w ciągu roku Pozdrawiam
  4. nie , może tymi rysami zadzierać uszczelki , niszczyć górne ślizgi przy mocniejszym ugięciu
  5. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=589594&order=m - skontaktuj sie z gościem z tego sklepu , ściągał wkładki do kasku i jeszcze jakiś czas temu komplet u niego widziałem jeżeli nie ma ich na allegro to bardzo możliwe że ma je u siebie w stacjonarnym sklepie
  6. bez problemu do zdobyć w każdym sklepie handlującym tą marką
  7. a może poprostu kupić srebrną kasete
  8. do uphiluu nie potrzebujesz amorka - nie wiem czy wiesz ale uphill to jak sama nazwa wskazuje wyścig tylko i wyłącznie pod góre , np uphill snieżka
  9. miało być rozbieralny
  10. zaskoczyłeś mnie , bo mam epicona , 2011 roku z goleniami zmienionyim na oś 15 a kardridź mam nierozbieralny
  11. zdziwiłbyś się raidon stary miał rozbieralny już , a teraz wzystkie poszły o oczko w góre więc i xcr może byc rozbieralny
  12. jeśli ma rozbieralny tłumik to jak najbardziej , wystarczy wyjąć tłumik wylać z niego olej , wlać olej który zmienia swoją lepkość względem temperatury w mniejszym stopniu
  13. spróbuj złapać przy połączeniu zacisk-tarcza , ile amor ma przebiegu i w jakich warunkach
  14. spróbuj złapać przy uszczelkach kurzoiwych tak żebyś góry i dołu dotykał ,wtedy najpewniej wyczujesz luz , myśle jednak że to luz z klocków w zacisku
  15. przez ten czas bez serwisu rower może nadawać się jedynie na złom , zrób serwis , na int powinny być manuale
  16. z tego co wiem , to wystarczy tylko przełożyć pin na popychaczu tłoka w komorze powietrznej , koszt 0zł jedynie z godzinka czasu , a przy okazji serwis zrobisz jeśli chcesz mieć pewne info to napisz do ACTIVIA - jest dystrybutorem sr na Polskę
  17. ponieważ rama którą chce zamontowac w rowerze nie posiada możliwośc założenia przerzutki , ani DM ani obejma ani e type się nie zmieści chyba że jest jakiś śmieszny Etype mocowany do mocowania napinacza po 2 nie chce mi się bawić z przednią przerzutką jak sie zapcha błotem
  18. czytałem , tylko daej szukam pewności i argumentów za , bo jednak przyzwyczaiłem się do tego 2x10 mimo tego że na młynek mało zrzucam
  19. ze względu na budowe nowej ramy będe prawdopodobnie do niego zmuszony widziałem ją ale niestety jest pod napęd 11rz a nie chce pakować kasy znów w napęd , biarąc pod uwage że mam 3 miesięczny x7 2x10 , myślałem wywalić przerzutke przód a tył dać kasete 11-42 sunrace
  20. obecnie na 24-36 mam 0,687 a na 30-42 jest 0,718 , wiekszość jestem w stanie podjechać na 24-32 czyli z przełożeniem 0,75 tylko boje się jak będzie na mega stromiznach czy długich podjazdach
  21. jaka zębatka przód do fula ? obecnie 24/36 11-36 , myśle nad 30-32 , rama będzie pod koła 29 cali 140 skoku , obecnie podjeżdzam każdą górke w okolicy , a najwyższych biegów używam tylko po płaskim , nie czuje potrzeby zbytniego dokręcania w dół
  22. da się jakoś doszczelnić tłumik w epiconie z 2010 r żeby nie zaciągał oleju z lagi , jakoś spokojniej się czuje jak mam w prawej ladze te 15mm oleju niż 5 wazelina wystarczy na uszczelki czy lepiej pakować jakieś slikoleum?? olej w lagi lepiej gęsty czy bardziej 5w
  23. zacznijmy od tego że revelation i ta rama to niezbyt dobry pomysł , teoretycznie da się to zalozyc , ale to zmieni Ci troche geo ramy bo zamiast sterów wewnątrz wyprowadzasz je na zewnątrz główki , czyli całość idzie o 15-20mm w góre do tego revelation który ma z tego co wiem od 130mm skoku co względem 100mm skoku reby dodaje kolejne 30mm wyżej , każde 20mm wyżej to 1* wypłaszczenia więc rower będzie miał jakieś 2-3 stopnie wyplaszczony kąt głowki , teraz pytanie czy rama to zniesie czy pęknie w najmniej nieoczekiwanym momencie ?
  24. mówisz o tym o-ringu?? jeśli tak to wystarczy zwykły ze sklepu z uszczelnianiami , wazne żeby byl klasyfikowany jako odporny na płyny typu dot
  25. szorty dare2b i dętke do peudo szosy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...