Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] jakie wybrac? 2015


sebla5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno sprawiłem sobie  nowy rower i chciałbym sie nim nacieszyć jak najdłużej dlatego piszę na forum z prośbą do doświadczonych osób o zaproponowanie jakiegoś sensownego zabezpieczenia nie stacjonarnego ale wyjazdowego typu sklep moja propozycja to :

Conrad.pl - Elektronika, Elektrotechnika, Komponenty, Dom i Ogr

wiem że dla profesjonalisty nie ma rzeczy niemożliwych ale opcja dźwiękowa zwraca na sprawcę jakąkolwiek uwagę

Będę wdzięczny za opinię i propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

zastanawiam się nad zabezpieczeniem roweru. Najbardziej zależy mi na tym, żeby zapięcie było lekkie, raczej nie zostawiam roweru nigdzie na dłużej. Wydaje mi się, że składane zapięcie (http://www.ceneo.pl/37759506#tab=spec) będzie bardziej uniwersalne niż ulock, ale znalazłam w internetach tylko filmiki pokazujące jak ktoś próbuje takie zabezpieczenie przeciąć, natomiast wydaje mi się, że słabym punktem mogą być nity (śruby?), które można wyłamać za pomocą młotka...?

Moje pytanie brzmi, czy polecacie takie zapięcie? A jeśli lepiej ulock (bo widzę, że to ulubuone zabezpieczenie na forum) to jakie może być najlżejsze, żeby nadal miało sens?
Pozdrawiam  i dzięki za wszelkie podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kofeina

Zapięcia składane  przestałem polecać, gdy zobaczyłem filmiki w których zapięcia są przecinane, i wbrew  pozorom nity nie są najsłabszym punktem. proponował bym raczej łańcuch np oxford heavy duty lub axa cherto compact, z u-lockow onguarda cena w przedziale 110 zł do 150 zł model 8000, 8003, 8005, 8007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...