Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Elo stravożercy.

Mam problem, od dawna, tzn na profilu w telefonie wszystko jest co przejechałem i znajomi a jak odpalam strave na PC to nic nie ma, ostatni wpis jest z 2k17 gdzie później zacząłem używać Endomondo, po jego kasacji wróciłem do stravy, zainstalowałem na kolejnym telefonie i tu z niej głównie korzystam, ale jest właśnie problem jak wyżej, strava na pc widzi instalacje na dwóch urządzeniach, tzn na dwóch tel. których używam, niema przez to opcji zsynchronizuj.

Pozdrow'er 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Jakby ktoś chciał poPiSać i nie tylko z forumowiczami jest taka apka jak Discord, winc zapraszamy.

https://discord.gg/JmkXg3vj

Pozdrow'er 

W dniu 29.08.2022 o 04:23, JWO napisał:

Chyba mam za szeroki suport, bo linia łańcucha jest bardziej w stronę małych zębatek, a na 1 łańcuch potrafi spaść. Albo to wina chińskiej zębatki NW. Muszę się przyjrzeć problemowi :D

 

 

Albo łańcuch za długi a przerzutka za słaby naciąg ma.

Screenshot_2022-08-31-16-10-44-719_com_miui.gallery.thumb.jpg.20074dcc3f782ef8defef267578718c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko teoretyczne rozważania. Do poniedziałku bez roweru bo supertajfun Hinomaru się zbliża, a pod wiatr ciężko jechać ;) 
TYPHOON HINNAMNOR Tracker | Cyclocane
Na sobotę planowałem 150km, ostatni sprawdzian przed 400/24, który planuje za tydzień (jak będzie pogoda). Biednemu to zawsze wiatr w oczy i ...j w ...ę :D;) 

Edytowane przez JWO
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzisiaj rower odebrany po skróceniu przewodów, potem test (około 4 km) Magur MT8 Pro - przód żyleta, tył nie wiem czy musi się dotrzeć, czy to kwestia różnicy w długości przewodów, ale hamuje zauważalnie inaczej niż przód.

Ogólnie protestujemy i podjedziemy na dodatkowe odpowietrzenie. 😀

Pierwsze wrażenia tak czy inaczej są więcej niż dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Post pod postem, ale trudno.

Co prawda wczoraj, jednak nie było kiedy napisać. Pierwszy test bojowy Magur - stwierdzam jedno to jest to czego oczekiwałem. Rewelacyjna modulacja, siła kiedy potrzeba jest odpowiednia.

Zrobione co prawda 20 km po w miarę płaskim terenie, ale były próby różnego rodzaju hamowań, żeby dobrze poznać działanie hamulców.

Ogólnie jest Pan zadowolony 😀

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ze względów zdrowotnych (słowa-klucze to Lance Armstrong) od 2 miesięcy nie jeżdżę rowerem, ale muszę się pochwalić moim patentem, na który wpadłem dwa dni temu i dzisiaj wspólnie z moim tatą wykonałem. To połączenie dwóch akcesoriów, których wspólny montaż podobno się wyklucza, ale jak widać tylko pozornie.

20220907_174915.jpg

20220907_174922.jpg

20220907_175019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 - wcześniej (czyli w czerwcu) lampka była umieszczona niżej na sztycy i przez to bardziej narażona na zachlapanie (w mojej opinii oczywiście)

20220625_000203.jpg

@CoolBreezeOne - na razie jeszcze nie jeździłem z powodu, o którym, wspomniałem wyżej, ale nie powinno być problemu. Zdjęcia robiłem w miarę na szybko, a sam wiesz, że zdjęcia potrafią czasem zakłamywać. Postaram się jutro zrobić fotkę, najlepiej wieczorem.

Poza tym zastosowałem to rozwiązanie z myślą o przyszłym montażu małej sakwy podsiodełkowej.

Edytowane przez mulek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...