Skocz do zawartości

[odblask i dzwonek] Minimalistyczne obowiązkowe wyposażenie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że chińska podróbka Knog Oi pasuje do kierownicy szosowej. Są różne wersje. Warto poszukać takiego dzwonka, który ma wycięcie na przewody z klamkomanetki. Są też różne wycięcia, np. dwa małe lub jedno duże. Ja musiałem lekko nagiąć przewody, żeby się zmieściły ale wszystko działa i ładnie wygląda. Czarny na czarnej kierownicy - prawie nie widać i nie odstaje za bardzo od kierownicy. Na kierownicy MTB też pasuje. Można zamontować obok gripów lub przesunąć za klamki, czy manetki.

Skoro na rowerze może być inny sygnał dźwiękowy niż dzwonek, to może wykorzystam do "dzwonienia" moje strasznie piszczące i dzwoniące hamulce Hayes (taki ich urok) i odepnę dzownek :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam @@Janusz1964, ale Ty chyba dawno nie czytałeś tego co napisałeś. Spróbuj i zobacz jak to ciężko. I zacznij stosować znaki przestankowe. Proszę.

Dziękuje bardzo za uwagę.Obiecuje poprawę.

Potwierdzam, że chińska podróbka Knog Oi pasuje do kierownicy szosowej. Są różne wersje. Warto poszukać takiego dzwonka, który ma wycięcie na przewody z klamkomanetki. Są też różne wycięcia, np. dwa małe lub jedno duże. Ja musiałem lekko nagiąć przewody, żeby się zmieściły ale wszystko działa i ładnie wygląda. Czarny na czarnej kierownicy - prawie nie widać i nie odstaje za bardzo od kierownicy. Na kierownicy MTB też pasuje. Można zamontować obok gripów lub przesunąć za klamki, czy manetki.

Skoro na rowerze może być inny sygnał dźwiękowy niż dzwonek, to może wykorzystam do "dzwonienia" moje strasznie piszczące i dzwoniące hamulce Hayes (taki ich urok) i odepnę dzownek :laugh:

Czasem wystarczy głośny bębenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za dzwonek rownie dobrze moga robic klamki hamulcowe, bo mozna nimi strzelac.

Powodzenia z moimi slx-ami.

 

 

Skoro na rowerze może być inny sygnał dźwiękowy niż dzwonek, to może wykorzystam do "dzwonienia" moje strasznie piszczące i dzwoniące hamulce Hayes

Odpadają, bo są przeraźliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ma ktoś link do chińskich knogów ? Szukam na ali ale mają tam miliony modeli :(

Hmm coś takiego znalazłem: https://pl.aliexpress.com/item/Rekina-Tiger-22-24mm-rower-w-dzwonek-moda-dzwonek-rower-g-rski-rower-dzwon-ma-y/33000505247.html?spm=a2g17.search0604.6.3.6a187135SDOrSB&s=p

Jest pod hasłem "rekina tiger". Że też na to nie wpadłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...