Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe FC-MT300 wychodziła z dwoma BCD:     104/64 (44-32-22T), 96/64 (40-30-22T)    , co może mieć wpływ na najmniejszą zębatkę, jaką można założyć, i jej cenę.

Zastanawiałem się nad tym zakupem, ale wyszło mi że  wolę  FC-M780  pod 104BCD ,  zapewne jest nieco lżejsza.

Edytowane przez RafalxM
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nowa CENA Mocno Promocyjna tylko do czasu az uzbieram kase na wyjazd w ALPY :)

image.thumb.png.c61e6454b3cbf4e34c106e7511fdb5fc.png

 

Ten handlarzyna zamiast kupować w celach zarobkowych już miałby na te swoje wymarzone Alpy. >30 rowerów po nawet 400 euro = 12000 euro, jak znalazł na Alpy.

Bajty beznesmenów już są tak puste jak dziurka w ciastku...

https://allegro.pl/uzytkownik/Gordzejo/rowery-i-akcesoria-16414?strategy=NO_FALLBACK&order=n&bmatch=baseline-al-product-eyesa2-engag-dict43-spo-1-2-0318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tu się dzieje. Jakieś stare rowery pozdzierane, widać uwalane nie jeden raz. Osprzęty jakieś mocno padakowe ale chyba hit to jego rowery DH. Na tyle czterotłoczkowe magury a z przodu jakieś najtańsze shimano XD

Cytat

a przede wszystkim tylny damper na Damper Double Barrel Air

by móc szybko zrobic skocznego madef**ka na lokalne podlubelskie traski chopki itp

a po paru regulacjach móc normalni tłumic na wypadzie w górach typu żar :)

nie masz tyle kasy kup starsze DH na 26" kolach za 5/6tys

full na 29"kołach najnowszy juz standard( 26 od lat juz nie produkowane jaki i 27.5 odchodzi )

w stanie bardzo dobrym

JAK NA SWOJE LATA

nie obchodzi mnie żadna zamiana( na żonę chomika czy trzodę chlewna)

Boli mnie głowa od ilości błędów wszelkiego rodzaju. Bałbym się cokolwiek kupić od takiego mirasa, bo kto wie w jakim stanie są te jego amory i dampery. Może ma dostęp do jakichś złomów z serwisów i składa takie oto "potwory"? Co do cen to nie bardzo mam pojęcie o rowerach DH, ale niektóre sztuki wyglądają bardzo podejrzanie już na pierwszy rzut oka.

Edytowane przez Lawstorant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, nie myślący jestem dzisiaj.

Patrząc na osprzęt to w większości fabryczne, jak były. Tylko ceny mnie dziwią, niskie są.

A bajtach nie wspomnę, jeden wrzuciłem: "Nowa CENA Mocno Promocyjna tylko do czasu az uzbieram kase na wyjazd w ALPY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Napiszę tutaj, bo w sumie sprzedaż, a nie za bardzo wiem, gdzie indziej by taki post pasowal.

 

Sprzedaję na OLXie Epixona, sztywna ośka QR15. Kupił go w sumie ogarnięty koleś, gada coś tam, że sobie sam serwisuje, że ma oleje, gąbek zapas, że Lyrika ma, taka paplaninka na parę minut. Dogadaliśmy się co do ceny i wysyłki - a chłop mówi, że w sumie to on ma ośkę 9mm w kole, ale sobie poradzi. Dotoczy sobie tulejki i zaciśnie dziewiątkę.

 

Aaaaaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RafalxM napisał:

https://allegro.pl/oferta/os-piasty-adapter-redukcja-15-mm-9-mm-qr9-100-mm-7475811201

sam takiego używam bo miał być wideł pod ośkę, a finalnie mam same na qr9..a koła były już wczesniej

 

No to teraz się zastanów co ja napisałem, a jaki adapter wrzuciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim widle to do oski TA jest nakretka zewnetrzna ? czy jedna strona widelca ma otwor gwintowany, w ktora wkreca sie TA ? 

Przy nakretce zewnetrznej, to ja nie widze specjalnego problemu zeby sobie dorobic przejscie na QR do widla.. w drugim w sumie tez mozna usunac ten gwint i dorobić ... i beedzie to co prawda taki QR ala TA z zamknietymi hakami, ale bedzie to dzialac.

niemniej nie lubie tego typu druciarstwa.... wolalbym zmienic piaste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...