Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Mój suport na oktalink teraz kosztuje teraz między 500-600 zł , stara sztyca którą trochę popsułem z napisem 25lat dura Ace kosztuje 1500 zł na ebay, tylko musi być ideał… po prostu są ceny i ceny, i durace albo xtr trochę miesza nam w głowach. Sztyca np zrobiona przez Eastona ( dla Shimano- poważnie)może waży 190’g ale rozkleiła się u góry w osadzeniu jażma,  itp itd…. nowe części z lat 70 rozumiem, ale 10 letnie xtr jeszcze nie jest smacznymi kąskiem …. Odwrotny ciąg - tylną też podrapałem a trzeba było trzymać na pawlaczu, poza wagą nie miała walorów…     Biżuteria - ludzie płacą bo lubią, rowerowa- tak samo 🙃

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś żebyście dawali znać kiedy traficie na madone spartacus. Madone oczywiście, zgodnie z przewidywaniami zresztą, się nie pojawiła. Jest za to domane, ten model to nie moja bajka ale może ktoś inny też ma chęć posiadania ciekawego roweru i wpadnie mu to w oko

https://www.olx.pl/d/oferta/trek-domane-sl-spartakus-CID767-IDQu0tV.html?reason=observed_ad

BTW

Robiłeś kiedyś remont kapitalny w aucie? Drogo było, prawda? Tymczasem w rowerze robisz go co sezon albo i częściej

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-giant-defy-1-ml-po-kapitalnym-remoncie-CID767-IDSPUhx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sobek82 napisał:

Unikat? Bo nie ma drugiego takiego ulepa? Czy unikat bo widelec pomazany? Liczysz ,ze bohomazy na rowerze typu „pączuś” zachęcą kupującego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rower jest nierowerem tylko niemym krzykiem buntu przeciwkorporacyjnym abstraktem kontestacji polityki ceny i globalistycznej podróży komponentów, parafrazuje zestawienie potrzeb z rzeczywistością, oraz dęcie cen zarówno na portalach jak i w potrfoliach producenckich, nawiązuje przekornie do seriali kryptodokumentalnych o renowacji dla gawiedzi, i przede wszystkim szapo ba Panie Sowieńczysławie Dzieła bez żółtych części choć większość jego jestestwa pochodzi z krainy terakotowej armii !!!

Ave ! oferta pasuje do filozofii obskurancyjnej emanacji   i profanacji jaką nasz raczyłeś latami!!! :D

Obrazoburczy Akceent, na szczyt przygody warsztatowej nie raz naz zawiódł zwiódł czy wzwódł :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 Czy w cenę wliczony jest kawałek blachy, wycięty z puszki po piwie, wciśnięty pomiędzy sztycę a zacisk sztycy ? Toż to Accent z tego okresu, kiedy to takowa operacja była niezbędna celem zniwelowania niekorzystnych skutków ciągłego opadania siodła 😆

Jeśli nie to czym prędzej wytnij z puszka po jakimś krafcie od Pinty i podnieś ceną o 16zł 👍

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...