Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś płakał , że S-Works Tarmac za 70 patoli to drożyzna  to ma............😆 A gość od Treka zapomniał dodać - rama z 14 karatowego złota z XTR wysadzanym diamentami. 🤣

https://allegrolokalnie.pl/oferta/mobilna-stacja-naprawy-rowerow

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z barankiem  to nie jest takie znowu ergonomicznie złe, tylko wygląda koszmarnie, wysoki mostek nadaje kluczową pozycję na dolny chwyt który jest wyżej niż zwykle, klamki  też są pod to nastawione. 
Siodło to fenomen omen dla miednicy i kolan, korba 165, 10 biegów campy działa z grx kaseta 11 łańcuch 12 ?    Koła ładnie pasują, Tytan gdzieś na Jowisza podkreśla adidas dopasowany do pedałów ciał niebieskich!

Gwiazda szeryfa za bezkompromisowość.

Puchar prezesa za licznik użycia przedniego hamulca!!!

o co chodzi z indeksem Campagnolo 10s ? Z czym jest kompatybilny?

Michał szacunku wyrazy za oko myśliwego na Rondzie!!!😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie , przeczytaj  mój wpis!!! Puchar prezesa za to przydziałem
 

Hamulce oba są tak dociągnięte w opór przód też, nie mam spyre, to się nie znam. Adaptery też ładnie wyglądają tytanowa kanapka :D to są sklepowe do flat Mount? 

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drobiazg ,  i tylko zagwostka, i prawdopodobnie kreatywność indywidualne działanie wbrew main strim owi!!! Pochwalam. Sobek też się w tańcu z dłutem nie tuli…

jednak pozycja i kompozycja po prostu są czas i bezkompromisowość, 

wydaje się że idea wysokiej kadencji dominuje. 
Wysoka kadencja to dekadencja… korba w górę !!! Mi się podoba.   Tak to widzę

3688132B-FF7D-49F1-8F1F-7E5A2303586E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi wyskoczyła na OLX manetka XTR M980 10sp za 800zł. Moje pytanie jest takie, czy ktoś kto wrzuca taki przedmiot w neta za taki hajs ma coś nie tak z głową. Jeżeli kogokolwiek stać na XTR i rozwiązania najwyższej półki nie kupi systemu z przed dekady. 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/rarytas-nowa-manetka-shimano-xtr-sl-980-a-10-biegow-10s-prawa-tyl-CID767-IDMBnHf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, "jelenia szuka". Może tyle lat trzymał pod kocem, oszczędzając i jeżdżąc na tańszym osprzęcie. Albo w jakimś lokalnym zapomnianym przez wszystkich sklepie wygrzebał. Z drugiej strony - nam się wydaje że to drogo, ale, kto wie, może w bogatej Warszaffce znajdzie się ktoś dla kogo wydać tysiaka to jak splunąć. I będzie miał w nosie zastanawianie się ile to realnie warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...