Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

To będziesz mnie tera uczył... wujku.  :thumbsup:

 

Ok, trzy reguły na początek:

 

1. zmień ramę, a przynajmniej skróć mostek ;)

 

2. kup piwo;

 

3. przekaż piwo na cel dobroczynny. Celem dobroczynnym jestem ja.

 

Dziękuję, resztę pokażę na miejscu. BTW, na Rychleby jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad to mnie bardzo cieszy. Martwi mnie jedynie czy będzie jeszcze wolne miejsce w ośrodku, jeśli byś dał radę nagiąć wyjazd na dzień wcześniej byłoby idealnie, prawdopodobnie Safian ruszyłby z nami.

 

 

 

 

PS.

4000 post na tym forum.  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyliżansem i o ile dobrze pamiętam to chyba było jeszcze jedno wolne miejsce ale trzeba pisać z tym do C1ach 

z info od niego 

Termin się nie zmieni - wyjazd czwartek wcześnie rano, powrót w niedzielę wieczorem.
Bobik wraz z partnerką zarezerwowali sobie już pokoje w ustaleniu ze mną, więc raczej biorę ich za pewnik.

Tak więc jedno miejsce zostało do obsadzenia i zapraszam. Jeszcze Safian nie ma transportu, mam nadzieję że ktoś dodatkowo wesprze mazowsze, bo w 5 osób jest mało komfortowo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jak miejsce, czy rowery się pomieszczą...

 

Po przeprowadzeniu eksperymentu stwierdzam, że lista pasażerów mojego prostokąta musi się zamknąć na 4 osobach łącznie z kierowcą.

W dłuższą trasę i z bagażami 4-dniowymi - w praktyce wyszło, że szkoda zachodu i szarpaniny, tzw. "piąte koło u wozu".

Chyba że ktoś preferuje standard pakistański :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie pociągiem jechał, bo chyba nikt z okolic nie jedzie na zlot, a żaden znajomy też raczej nie chce się wybrać, a szkoda mi dawać tyle na paliwo, trzeba by szukać jakichś ludzi na blablacar :P

 

Do tych co jadą pociągiem, to do jakiej stacji dojeżdżacie - Ustroń? 

 

albo np. jedzie ktoś z Wrocławia i okolic, to mógłbym dojechać i potem razem się zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...