Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bardzo brawo

Panie

 

Miałem na myśli plastiki od motocykla , ale myślałem o bocznych a nie o owiewce :wallbash:  

 

 

 

Kiedyś widziałem coś podobnego tylko trochę bardziej skomplikowanego i dziwacznego Postaram się poszukać zdjęć/filmu 

Wstawiałem to już kiedyś. Bardzo fajnie mu gra subwoofer :D ale nic po za tym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To może ja coś przydatnego dam ...

 

Zdarzyło wam sie zgubić blaszkę - zaczep do błotnika ? Mi nie bo nie używam, ale klientom sie zdarza, a naprawiam to tak:

uvFxvuV.jpg

 

Jest to blaszka z tarcz shimano, te blaszki co się pod śruby daje i których ja nigdy nie daje. :D Znakomicie sie nadają na uchwyt :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może nie do końca to druciarskie, bo nawet mi się efekt końcowy podobał ... ale zanim o tym to ...

 

Ludzie myślcie troszkę, jak gdzieś jedziecie. Nie róbta z siebie cebuli ... Choć najpotrzebniejsze części zamienne należy obowiązkowo ze sobą wziąć jak jedziemy do innego kraju, zwłaszcza jak mamy nietypowy rower, np kross. Hak przerzutki jest jednym z takich elementów.

 

Kilka dni temu przylecieli rodacy do Fiordlandu, No oczywiście jako że wakacje pełną gęba mózgi zostały w domu, a rowery, cóż, pozbawione haków, bo w samolotach sie nie pierniczą, rzucają wszystkim jak mięsem :D

 

Nie zostało mi nic innego jak bawić sie w janusza i szlifować ... Bo poza polską haki do polskich, typowo polskich rowerów, no nie bałdzo.

 

Yk0JBBE.jpg

 

Widoczny Hak na zdjęciu już w po wstępnej obróbce, należy do basso, takie tam, italinckie truchło. Jedyny jaki pasował tak pi razy oko.

 

UK3YAIj.jpg

 

No i z tyłuwVyPE7q.jpg

 

Generalnie, po złożeniu, zamalowaniu srebrnych miejsc, nawet by było ciężko poznać :D

 

0TWNpE9.jpg

 

RmJd7wN.jpg

 

Koszt zakupu haka kross level b2 dla panów, no jakieś 35zł w kraju, koszt wymiany samemu? raczej nic. Koszt jaki panowie ponieśli ? 125 zł na głowę.

 

Tylko 125zł bo miało być ok 300zł od łebka i tyle by zapłacili jak by nie fakt że akurat przyszli do nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...