Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wkg

Kellys Gate 30 - 2x sztywna oś, recon z przodu. Tylko nieco ciężki. Hamulce i piasty średnie. W chwili obecnej za 3200 zł do dostania. Tylko amorek cieniutki. No ale masz 2x sztywną oś.

I zupełnie niekwadratowa, wyścigowa geometria, wyciągnięty bardziej niz maratonowy TREK z rurą podsiodłową 625 w rozmiarze M. Amortyzator świetny, trwały, tani w eksploatacji ale cięzki (RockShox Silver). Taka Reba tylko cięższa.

Gate 50 ma już Golda - to samo ale lżejszy. Nie patrz na cenę katalogową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Popularny

• Podobna zawartość

• Pasjarowerowa123
      Przez Pasjarowerowa123
      Poszukuję jakiś fajny naprawdę wygodny rowerek z którego będę czerpał przyjemność z jazdy. Ma on być maksymalnie do 3000zł. Fajnie by było jakby był tylny amorek. Ważę około 110 kg i mierzę 186cm. Rower będzie mi służył na różnego typu drogi czasem las, górki,błoto,pola ale głównie asfalt. Jeżdżę dużo przez cały rok. Bardziej bym chciał coś na dużych kołach np. 29x2.1 i najlepiej ze wzmocnionymi szprychami bo jednak jak się skacze trochę to potrafią pęknąć. 
    • Jerusalem
      Przez Jerusalem
      Witam, 
      Proszę o pomoc w znalezieniu  roweru, który będzie przeznaczony do długiej podróży jak i również do codziennych wypadów za miasto. Po długich poszukiwaniach wybrałem model Kona Honky Tonk z 2016r rozmiar 56cm lecz nie znalazłem go nigdzie w sklepie. Moje pytanie jest czy znacie może rowery o podobnej specyfikacji do ceny 4000zł. Lub jeżeli ma ktoś namiar na sklepy lub osoby prywatne posiadające  ww. rower to byłbym wdzięczny o informacje. Ogólna specyfikacja przedstawia się następująco:
      Rama - najlepiej stalowa, może być aluminium z widelcem carbonowym w celu tłumienia drgań. Oczywiście do tego otwory na bagażnik.
      Hamulce nie chcę żeby były tarczowe. Wyposażony żeby był w klamkomanetki. 
      Miękkie przełożenie. np. kaseta 32 (lub więcej) - 12 , korba 34 (lub mniej) - 48, korba najlepiej dwublatowa 
       Koła - 28 cali 700 x (28 - 32)
      Dziękuję za wszystkie propozycje. Przy okazji jeżeli toś użytkuje rower Kona Honky Tonk to może podzielić się wrażeniami
      Kona Honky Tonk 2016 http://2016.konaworld.com/honky_tonk.cfm

P.S. Nie mam ciągłego dostępu do internetu więc mogę odpisywać z opóźnieniem.
    • Pasjarowerowa123
      Przez Pasjarowerowa123
      Szukam dobrego roweru maksymalnie do 2500zl. Jeżdżę głównie po asfalcie i piachu ale zdarzają się czasem jakieś lasy i pola. Ważę około 110kg i mierzę 186cm.
      na razie spodobały mi się :
      - https://www.kross.pl/pl/2018/mtb-xc
      - https://www.kross.pl/pl/mtb-xc-29/level-b3

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.