Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krótki mostek z ultra wąską kierownicą równa się poważny wypadek :) Mój bike ma kierę 680 mm na mostku 90mm i zdecydowanie jest zbyt narowisty.Ale jeśli ktoś jest kurierem w New York to taka modyfikacja jest jak najbardziej ok.

A ja mam mostek 100mm na kierownicy 420mm oraz mostek 100 mm na kierownicy 580mm. Nie określił bym moich rowerów jako narowiste, bo ramy są dość duże na mnie. To nie jest takie proste, druhu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wjeździe do parku mam dość tych ludzi co idą jak wielbłądy po ścieżce rowerowej! Nie rozumiem sensu ścigania się tam na czas, jak nie każdy ma takie same warunki do tego  :yucky: Wolę se traskę zrobić gdzie indziej tyle terenu mamy lepszego, a nie jedno i to samo ciągle, tobo dobrze to ująłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. kto pierwszy wjedzie na górę Pilsko, start w Rajczy hahaha :D

 

Ja już po wjeździe do parku mam dość tych ludzi co idą jak wielbłądy po ścieżce rowerowej! Nie rozumiem sensu ścigania się tam na czas, jak nie każdy ma takie same warunki do tego  :yucky: Wolę se traskę zrobić gdzie indziej tyle terenu mamy lepszego, a nie jedno i to samo ciągle, tobo dobrze to ująłeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun psychiczny : ) boo wyniki dla mnie nie są jakieś nadzwyczaje ale 13 kolek to tylko na wyscigu moge robic : )

 

No pewnie, ze miodu nie ma, ale weź pod uwagę, ze to są wyniki bez spd, na pracującym amorze(zepsuta blokada :/ ) i opony 2.25 więc nie jest zle ;)

 

Widze, ze kolega troche sie ściga... Potrenuj troche ten przejazd i sprawdź jakie bedziesz miał czasy...

Tu masz dla porównania moje:

Pętla-10,07min.

Pred.max na zjeździe-63km/h

Pred.max na prostej wzdłuż stadionu-54km/h(tu miałem jeszcze zapas, ale mi sie nie chciało:) bo pierwszy raz to jechałem...)

Pred.max na szczycie góry (tak na równi z ta budą co jest w rozsypce)-43km/h

 

Ciekaw jestem czy dasz radę...? Troche za młody jestes i mięśnie Ci raczej nie wytrzymią ;)

 

Dodam jeszcze tyle, ze nigdy nie bylem na siłowni, trenazera na oczy nie widziałem, basen, sauna itp tez nie chodzę:)

Nie mam pojęcia jaki mam hr max itp bo nie mam pulsometru, pomiaru mocy i kadencji tez nie używam, interwalow, takat i tym podobnych w zyciu nie robiłem...

 

Jak więc widzisz, tylko bazę mam zrobiona i na tym smigam ;)

 

Pozdro i zapraszam do sprawdzenia sie na tej pętelce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślad ślad ślad...

a komu to potrzebne?

z kolarską frekwencją na pętli ostatnio niestety jest kiepsko, 

a wystarczy podjechac o 17, dobrze sie rozgrzać, poczekac na kolege Stujumpera, dotrzymac tempa i tym oto sposobem najnudniejszą i najbardziej zatłoczoną ściezke rowerową w Polsce przejechac X razy, i tak oto dzis 104 km, moja srednia rowniutke 31,2, a i porozmawiać można ;D

Zamiast pluć na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie pomysłu na jazdę rowerem po Sląsku:) Dwie godziny samotnego kręcenia się w kółko to nuda grożąca zdrowiu psychicznemu i szybka droga ku "wypaleniu się". Ja najwięcej zrobiłem dwa okrążenia i było to na SilesiaMTB.I na dodatek miałem kilkudziesięciu żądnych mojej krwi rywali ;) Nudno nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź..

Zgadza sie, bez żadnego planu i pomyslu, w pojedynke bylo by bardzo nudno, ale jako miejscówka na populudniowy trening sprawdza się bardzo dobrze. Pomyślcie o tym, jak atrakcyjny widokowo jest np. trening pływacki czy na bieżni stadionu :>

 Nie martwcie się o to, ze nie mam pomysłu na jazde na rowerze - z sakwami bylem juz w 14 krajach Europy, a i sporo asfaltowych i terenowych tras  w całych Karpatach i Sudetach również juz zwiedzilem :)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale trening pływacki raczej nie odbędzie się w innym miejscu niż basen (zmiana basenu niewiele da :) ) podobnie jak konieczność biegania na bieżni nie daje możliwości zmiany miejsca. 

Może jak koń chodzi w kieracie to jest mu wszystko jedno ale człowiek to raczej nie jest koń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piknie panowie, dyskusja trwa w najlepsze, ale oczywiscie nie na temat!

Ale temu sie akurat nie dziwie, bo mało kto potrafi na pętli wytargac srednia przynajmniej trzydzieści, a mniejszymi wynikami nawet nie ma sie co chwalić stad ta pustka w temacie... ;)

 

A propos takich dłuższych wyjazdów, to nie chwaląc sie wcale ja objezdzalem bezdroża Ameryki Pn w mniejszej części robiąc średnio 3k km na tydzień, zjeździlem najskrytsze dziewicze zakamarki New Zeland i Australii- bywało tak, ze na śniadanie z Apaczami skalpowalismy cielaka, a juz wieczorem z Aborygenami farszowalismy kangura! ;)

Baaa...mało tego to nawet miałem przyjemność śmigać na Alasce w -30st "upalach" i to byl dopiero hardcore!!!

 

Tak więc mili panowie możliwości jest wiele, ale Park Śląski jest tylko jeden, więc piszcie na temat, a nie gdzie kto i jeździ na pikniki, bo moje tempo piknikowe to 27km/h po piwo (8 flaszek) zeby nie strzaskac!

 

Przy okazji Pozdrawiam wszystkich "napinaczy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max a Ty nabiłeś te 37 postów w tym temacie?

 

No, a gdziez by indziej, przeciez to Moj koronny dystans-znaczy sie temat :)

 

Erzurum zdradz No markę tego Twojego fulliczka, bo jakos Cie nie moge skojarzyc, a te Fulle, ktore jezdza po parku to objezdzam na spokojnie bez trzymanki... Aaaa widzisz, tak w ogóle to ostatnio, ale z rana zeby nie zaliczyć zonka przyjechałem ta trasę bez trzymania,tzn na niektórych zakretach siła rzeczy musiałem przytrzymac Kiere, ale nie bylo wtedy pedalowania oczywiscie:) i Moj czas to 11,57

 

Jak mnie pamięć nie myli to Ty nawet szarpiac za kierownice tyle nie miałeś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...