Skocz do zawartości

[do 2700 zł] rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić rower górski za maksymalnie 2700 zł. Poszperałem w internecie i znalazłem rower Kross a5 z 2013 roku. Myślę, że to jest dobry wybór, ale wolę zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób ode mnie. Co myślicie o tym rowerze? Jeśli znacie jakiś lepszy rower w podobnej cenie to piszcie :) za wszelką pomoc i radę szczerze dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że nie ma sensu pchać się w modele 2013. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz za 2100 Levela a5 z 2012 który praktycznie niczym się nie różni od wersji na rok 2013. W tych pieniądzach możesz się nawet pokusić o Levela a6 2012 i zostanie Ci na licznik i lampkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, warto popatrzeć na modele z 2012 roku, bo można kupić prawie to samo kilkaset złotych taniej. Tu mają np. kross level a5 na ramie M lub L za 2050 zł: http://outletbikes.i...el-a5-2012.html

Za to sam kross level a5 jest dobrym rowerem. Trudno w tej cenie (szczególnie np. za 2050 zł jak w linku wyżej) znaleźć coś lepszego. Musisz też się zastanowić, czy wchodzą w grę rowery używane, ale wiadomo, że w przypadku używek ryzyko jest spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było jakby autor podał wzrost :)

jak chcesz wydać więcej to proponuję tego krossa którego wcześniej wrzuciłem

Kross Level A7 2012 - Rowery Kross - Kross 2012 rowery - Sklep rowerowy Mudserwis

jest lepszy od wyżej wymienionego Unibike , bo ma wyższej klasy cały napęd :) oraz lepszy amortyzator

znalazłem jeszcze takiego Bullsa , niestety nie ma wielkości ramy podanej :confused:

http://allegro.pl/bulls-copperhead-2-disc-2011-nowy-holender-i3109186109.html

 

a tak to meridka też ujdzie:

Rower Merida Trial TFS 300-D 2011 WYPRZEDAŻ! W-wa (3132882151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...