Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

niejaki Lord z łamanym polskim.

 

Mhm, polski łamany łaciną ;)

 

 

...no to do rzeczy: ktoś chce kupić przełajkę? Poważnie. Transformacja Krampuśniaka na medal, mam dziwne uczucie gdyż po raz pierwszy naprawdę czuję że mogę zostać z jednym rowerem ramiakiem który obsłuży kilka platform. W ustawieniu z płaską kierą/w singlu przetestowany i rozkochany, obecnie poczułem drugi dech miłości z barankiem. Tu jednak przydałyby się biegi...po prostu nie czuję singlowania na dropsie, może muszę dojrzeć. Na szczęście sterówka została przycięta z zapasem i tenże właśnie pozwoli używać dropbara w nieco wyższym ustawieniu niż płaska kiera a z Prezesem(Dzięki!!) doszliśmy do wniosku iż najlepiej pozostawić kierownice z kablami oraz mostkami. Czas zaoszczędzony na ustawianiu idealnego kąta kierownika można będzie przeznaczyć na...napoje ;)  Dosyć pitolenia, zdjęcia niestety ciemkie gdyż w ciągu dnia zabrakło mi czucia w paluchach i czasu na pstrykanie. Postaram się co-nieco dorzucić do galerii jeśli cyknę więcej fot w świetle dziennym.

 

DSC04777.JPG

 

DSC04780.JPG

 

DSC04782.JPG

 

DSC04779.JPG

 

DSC04786.JPG

 

DSC04783.JPG

 

DSC04790.JPG

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
no to do rzeczy: ktoś chce kupić przełajkę? Poważnie

 

A po ilu sam frejm-set? To jest ta sama 56-stka, co to kiedyś wisiała w magazynach?

 

 

Tu jednak przydałyby się biegi...po prostu nie czuję singlowania na dropsie, może muszę dojrzeć.

 

Po trochu pewnie pozycja wymusza wyższą kadencję, po trochu pewnie też przyzwyczajenie do zawsze szybszego gnania z barankiem. (?)

 

A zestaw prezentuje się naprawdę pięknie! Kozak taczka, zazdraszczam!

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamos: niestety 58cm. Choć za mała na mnie. Sprawdź geo na stronie  :teehee:  musiałbym ją pomierzyć i Ci popisać co i jak, choć wolałbym striptizu nie urządzać i pogonić całość...no i ma rację - pozycja to jedno, choć to chyba baranek zmusza do machania manetką a tu...ni ma!

 

@Anarchy: No proszę ja Cię, pikne ogrody i sceneria całkiem fajna...gdyby tak nie szroniło to bym się dłużej pobawił ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Sprawdź geo na stronie    musiałbym ją pomierzyć i Ci popisać co i jak, choć wolałbym striptizu nie urządzać i pogonić całość...
 

Hehe, to proszę daj znać na PW jak to w rzeczywistości wygląda. Jak tylko całość, to i ja bym musiał coś z garażu na szybko pogonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rower z pługiem to bardzo praktyczny wynalazek :) Owszem, dużych zasp nie przepchnie (no chyba że taki fat na łańcuchach) ale do odśnieżenia drogi dojazdowej z posesji nadaje się w sam raz. Niestety zdjęć z czasów dzieciństwa nie posiadam więc się nie pochwalę ale w sieci nie brakuje podobnych pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To pewnie o te nie-ślizgacze się rozchodzi:

http://www.slipnottraction.com/bike-tire-chains/slipnot-fat-bike-65mm-178.html

A tutaj jeszcze wątek z mtbr, zapewne z kolejnymi propozycjami:

http://forums.mtbr.com/fat-bikes/anyone-running-slipnot-tire-chains-their-fat-bike-886900.html

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pug z Japonii. Nic więcej nie wiem

 

http://hizokucycles.tumblr.com/post/129519513626/bicycle-snow-chains-on-a-surly-pugsley-jozankei

 

8466578098_7682df6c9e_k.jpg

 

Natknąłem się na to foto szukając rozpaczliwie nowych obręczy do B.

 

EDIT:

 

Sprzęt chyba pochodzi z tej kuźni.

 

http://d.hatena.ne.jp/samsbike362/

 

Miłego czytania ;)

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...