Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To ja się powtórzę z moimi wzdęciami.

 

9562531603_a31c6bf68a_c.jpg

 

9565323616_20409a4c37_c.jpg

 

Problemów z sięgnięciem klamek nie mam, a skośnie walących w glebę dropów nie lubie bo mi ręcę zjeżdżają i czuje się mniej bezpiecznie.

 

Klamki można dowolnie przesuwać ale w tym momencie u mnie jest to kompromis między chwytem i zasiegiem na dropach a agresywnościa na klamkach...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..a mnie kiedyś stary wyga kombinator a właściwie Stara Twoja mówił jak to podgiąć "z lekka" można kierę..
To który pierwszy? :)

Z tymi klamkami co pokazujesz Adamos - niezle ale wtedy pewnikiem trzeba by mieć albo bardzo płytka kierę albo mostek krotki co by nie wisieć na przednią piastą.
Te klamki w cenie Myszy? To jeszcze jest do przeżycia. Tylko czym wybitnym różnią się od "przeciętnych łap? Głębokością chwytu?
A Ty patrzałeś pod jakie są tarcze :) ?Bo tektras ma takowe i pod canti/dyski szosowe i pod klasyczne bb7 terenowe.

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Edytowałem poprzedniego posta anarchy. Coś podobnego i tańszego: http://www.wiggle.co.uk/tektro-rl520-drop-bar-brake-lever/


A może zainwestować we wspominane tu ongiś Retroshifty? Ktoś przypomni ile to trzeszczało u niemieckiego dystrybutora?

Edyta: ceny nie maleją :confused:  http://www.retroshift.de/shop/
 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No i jeszcze jeden (ale tym razem w naprawdę ładnym różu pudrowym -podpytajcie kobiet jaki to) od znienawidzonej przez Kogoś do szpiku kości marki na "S". Tak masowej, że nawet nie warto tu wrzucać...
Ten powyżej nie najbrzydszy, gdyby mu jeszcze malnąć wzór klasycznej kratki w romby na np podsiodłowej, na ten przykład róż, popiel i czerń... sam bym się zastanawiał...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale wyraźnie jest tego różu coraz więcej. I jak widać nie tylko w przełaju...
Może współcześni rajderzy po prostu niewieścieją? ;)
91252993_9efeab67b8_z.jpg?zz=1
photo+3-2.jpg

 

Bo tektras ma takowe i pod canti/dyski szosowe i pod klasyczne bb7 terenowe.


Pod dyskacze, w podobnym kształcie, to chyba tylko ten model będzie. Tutaj, ciut drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Może współcześni rajderzy po prostu niewieścieją?

Bynajmniej. Tylko "prawdziwy facet" nie wstydzi się ubrać różowej koszuli (o skarpetach nie wspomnę). Nie wstydzi bo albo jest daltonistą a koszulę dostał od żony albo po prostu na to wszystko leje...

 

Przykład poproszę... a nie, to chyba zły przykład, niby mamy tu rower, niechlujnego faceta, zarost, brudne dłonie(!) ale w przypadkowo czystej, dobrze skrojonej kurtce z rowerem (równie czystym) w ręku i miną "co ja mam z tym robić f..? tak po prostu stać?"

A potem zerkamy w prawy dolny i i jeszcze raz na tą niby niby kurteczkę a dokładniej znaczek koło zamka...

154420_510278035669227_1875469864_n.jpg

tfu.....

zresztą ten Kolega także maszeruje "zgrabnie" z tym rowerem po skalach:

tumblr_mfc05iXYaa1r679ffo1_1280.jpg

rower widać z daleka...

No i powiedzcie mnie bo się nie znam - czy to Ktoś Wielki czy zwykła ściema korporacyjna z wykorzystaniem przystojniaka i całkiem przyzwoitego roweru? Bo takie reklamowanie róży im już nie wychodzi? :D :D

 

3989934128_bb3b8984c0.jpg

(ktoś go przytuli? taki smutny) heheehe

 

 

nie no... to jest jakaś ZMORA!

nowy odcień bianchi? :D

cx051-2cross%20bike.jpg

aaaaa!!!

6092067537_b6ecaf7acb_o.jpg

....wyłączam kompa, idę w kimę śnić różowe fat-kucyki..

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Naczelny Szef Białych w moim klubiku też ma Scandala w Jedynym Słusznym Kolorku VGP - Very Gey Pink. Temat niekończących się żartów i szydery.

 

Sam kiedys chorowałem na zrobienie Mega-Prześmiewczego sprzeta w różu ale ceny komponentów wtedy zabijały , a dzis juz mi się odechciało :)

 

A wracając do klamek. Ja mam najtańsze, lekko gięte Dia Compe i jest git. Oczywiście dodatkowe bajery i modelowanie to nawet od klektro równa sie więcej floty.

 

Ja bym panowie nie panikował tylko zainwestował w najtańsze, możliwe i kompatybilne ze spowalniaczami jakie bedziecie montować i zdecydował na jakim chwycie bardzoiej Wam zależy.

 

Potem już tylko zamontować, ustawić i śmigać...

 

Na włąsnoręczne gięcie kiery to ja się raczej nie szarpnę. Za bardzo cenie sobie uzębienie i nadobność mojej facjaty ;)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

odchodzimy od różu? :)
Niektórzy mają tu zakorzenioną mocno wrogość do Pewnej Marki na S, ale powiedzcie mi (Ten Jeden na "I" szczególnie) jak można przejść obojętnie obok tego modelu?

tumblr_msc2oraCQs1srpn17o1_1280.jpg

z rurkami reynoldsa, z cudnie wycienionymi górnymi rurkami (jak to musi pracować pięknie). Z detalami, że sam nie zgadłbym iż to stal:
tumblr_muz5xnUo2w1srpn17o1_400.jpg
 

czy kolorem (Komuś chyba pożądanym):
tumblr_mq178paarU1srpn17o1_1280.jpg
 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Patent tyle ciekawy co beznadziejny. NIKT nie traktuje roweró jak innych środków transportu mechanicznego i postrzeganie światła stop w tym wypadku jest tylko dodatkowym wystawianiem się na niebezpieczeństwo wjazdu w żopu.

 

Kolego A. masz Wasze u mnie oficjalne ostrzeżenie :P

 

Raz za szerzenie szpecjalizmu a dwa za wstretny, pozbawiony pojemności widelec tego wynalazku.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Raz za szerzenie szpecjalizmu a dwa za wstretny, pozbawiony pojemności widelec tego wynalazku

Daj Pan Ojciec Spokój. Jeden Szpec jesieni średniowiecza nie czyni, a że w wideł wchodzi max 1,75 to sobie zamień na Tłustego Surlego czy co tam chcesz i nie narzekaj... 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

O! I takie połączenie kolorystyczne, to ja rozumiem! Klasa!


Ale też żeby za daleko nie odbiegać, to taki CX na ramce Yamaguchi ;)

yamaguchi-school-cx-1.jpg
yamaguchi-school-cx-record-shifters.jpg


Dobra. Koniec różowego!!!
A w temacie nietypowych kolorów - ktoś pamięta ten "zielony groszek" z NAHBS 2011? :)

Pitz-1952.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

o mam go!  20011rok
Bardzo charakterystyczne malowanie (ta zieleń jest genialna):
Pitz-1927.jpg
 


..za to "w zieleni" od zawsze (czyli od jego powstania) powala mnie Pan Bishop, dokładnie ten:

BishopCover.jpg

i detal:
Bishop1.jpg

(no i znów się popłakałem ze wzruszenia nad jego pięknem :) )

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...