Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o łańcuchy jednobiegowe, z własnego doświadczenia polecam kmc single speed, tanie i dobre. W tej chwili latam na kmc 710 kool bmx. Z reguły zmieniam co rok jak sie troche naciągnie ;)

 

Ssec na Słowenii brzmi ciekawie.

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ciekawostka...

 

Pomiot z nieprawego łoża, które dzielili Parkwood i Fatty

 

FROOFT_P5.jpg

 

http://www.on-one.co.uk/i/q/FROOFT/on-one-fatty-trail-frame

 

170mm z tyłu, tylny widelec 435mm, 4.0 z paluchem i to pono max który się z miejscem na faunę i florę mieści...

Reszta geo pono taka sama jak Parkwood...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie żebym sie czepiał Artooro ale było, w piździerniku 2014 :P

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/130279-rowery-nietypowe-faty-roznokolowce-29-mx-single-bezprzerzutkowce-bikepackingrafting-itp/?p=1579280

 

Ale skoro o Turner'ach to taki cobie Cyclosys

 

2016_turner-bikes-cyclosys-cyclocross-bi

 

Od 5 lat osobisty rowerek Dave'a teraz zostanie wdrożony do produkcji...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

..bo się z torbami nie da....(?)

 

khem... Nie wiem czy zauważyłeś Prezesie, że te torbeczki to mają raczej mikroskopijne. A do tego całkiem duże plecory :P

 

Śpiwak na kierce? No można... Ale ten na Rocky'm to chyba tylko tam ma skarpetki i waciki kosmetyczny do rozsmarowywania po sobie zayebistości :icon_mrgreen:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no ja wiem, że jak człowiek jeździ to ekhem mało kto słucha i bierze pod uwagę, jak jeżdżą inni i fotografują to ekhem.... zupa ciut za słona :/
ech..
A śpiwór być może ma tam puchowy - 450gramów i wielkość litrowego słoika.
A poddupna jest całkiem standardowa... no ale to pewnie geje i nie na fatach więc "co sie znajom".

i jeszcze foto zespołowe z ich "przymałymi" torbami....
p5pb12125377.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w tych torebkach spokojnie upchną bety na weekend. Tyle że nie będą to bamboszki i babciny sweter do siedzenia wieczorem :D Ba, rzekłbym, że sam sprzęt ogólnoturystyczny żeby się tak spakować na weekend kosztuje sporą część roweru, na którym pacjent jedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivanie, ja nic nie staram się wskazywać, ja jestem ciekaw. Po prostu.
Człowiek uczy się całe życie, a najtaniej na czyichś doświadczeniach ;)

Po za tym wykazywanie się własnym widzimisię jak najbardziej, ale już pisanie rzeczy nie do końca zgodnych z tym co na zdjęciach widać to już szukanie w zupie miejsc których nie posolono ;)

Amento, bo szkoda wątku ;)


Adamos, nie wiem jak było do tej pory ale ze strony RM Sherpa tak jak by dopiero w 2016 miała być dostępna.

sherpa-angle.jpg?itok=sLMy6u4p

Skoro najwięksi mają opóźnienia bo chcą dopracować temat to co ja mały robak mam powiedzieć :/



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Większy materiał o Tragarzu  na Pinku w odniecieniu do SOC 2015 skąd jak się zdawa zdjęcia gejowatych pobrano ;)

 

Jeszcze dwa pokręcenia nosem. Ten kotleś skaczący to jest Wade Simmons. Nie żebym się ponownie czepiał ale zawodnik jest tak wyjeżdżony, że na hulajnodze, z bębnem na plecach i grając na dudach szkockich byłby skikał 77 razy lepiej niż my w naszych najbardziej radykalnych snach.

 

To raz, a dwa tylny zawias w tym sprzęcie, serwuje oszałamiające 95mm skoku...

 

Nie oceniam, tylko przytaczam, gdyz nie wydaje mi się aby ktokolwiek zauważył ten detal...

 

Szacunek...

I.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
ze strony RM Sherpa tak jak by dopiero w 2016 miała być dostępna

No, ale już jest! Jakiś czas temu zaglądałem i nic tam nie wisiało, więc może wypuszczą na rynek jeszcze w tym roku!

 

 

Większy materiał o Tragarzu z na Pinku w odniecieniu do SOC 2015 skąd jak się zdawa zdjęcia gejowatych pobrano ;)

O! Jeszcze lepiej! :thumbsup:

___________________________________________

 

A tutaj Grava The Revenuer na testach.

 

Panowie, standardy-stadartami ale ciekawi mnie Wasza opinia na temat ośki x12 na zadzie, w tego typu rowerach. Jak myślicie Czy taka sztywność tylnego trójkąta nie upośledza nieco jego pracy. Czy pomimo mniejszego balona jazda będzie nadal komfortowa?

 

PS. Ivan, czytałem mejla a'propos Słowenii. Idea bardzo zacna, ale niestety dla mnie planowanie z tak dużym wyprzedzeniem to dla mnie jakiś kosmos. Zaznaczam jednak termin w kalendarzu i pozostaję czujny w temacie. ;)

 

Grava The Revenuer

 

10633893_367810653422382_412098700778341

11103232_367810686755712_895197593550505

15428_367810720089042_704615628664995353

 

 

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos, sztywność ośi nie ma wpływu na komfort jazdy. No chyba, że pływanie koła na boki podciągniemy pod korzystny komfort a nie sądzę.
Pytanie oczywista czy w takim rowerze ze sztywnym ogonem ośka 12mm MUSI być, no ale to zupełnie inna historia...
...coś w stylu"czemuż to a czemuż XTR9000 ma TYLKO 40z z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...