Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Jasiński- bo w Regio problemów nie ma:]

 

Przy TLK niby nie można, ale da się zakombinować- tylko na pewno jest to bardziej upierdliwe niż było-.-'

Ja po prostu rower rozkręcam na koła i resztę wtedy wiozę nie całość a części:P o dobrym patencie wspomniał też Mrmorty i chyba spróbuję, może się obejdzie bez rozkładania.

 

Pixon- to co byś powiedział jakby rzeczywiście w tych Świętokrzyskich był:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Pixon- to co byś powiedział jakby rzeczywiście w tych Świętokrzyskich był:)

 

Zabieram chickenowa i dalej w drogę :) W sumie to nawet pociągiem by nie trzeba było jechać, bo do Kielc jest ok. 150 km :D Założy się odpowiedni temat do obgadania szczegółów w łódzkim dziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwgę taką opcje, mnie tam nie orzeszkadza jazda pociągiem, jednak jest jedna bariera która raczej jest nie do przejścia a mianowicie rodzice ... :/.

nie ty jeden masz takowy "problem", spójrz też trochę od strony rodziców - jak oni to widzą, jak duży wpływ mają media wymyślające czego to ta młodzież nie robi ;)

ewentualnie pozostaje nam czekać na kolejne zloty ;)

no i mi osobiście brakuje kilku el. do roweru co by był na tyle wytrzymały żebym mógł go katować w górach(bo sytuacji takiej jak z mostkeim sobie nie wyobrażam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jaki wizerunek świata nas otaczającego dookoła jest straszny. Wystarczy obejrzeć jakieś wiadomości w telewizji. Praktycznie zawsze opowiadają o jakichś przykrościach które spotkało jakieś tam osoby, porywaczach, piratach drogowych itp. a o rzeczach pozytywnych jakoś cicho. Nie mówie, że zawsze ale wiecie o co mi chodzi, a niestety dzisiejsi rodzice, zresztą chyba każdy człowiek jest podatny na wpływy i tak już jest. Mogę się załorzyć, że jakby mnie puścili to nic by się pewnie nie stało. No ale nic na VI zlot wpadam jeżeli będzie takowy i w odpowiednim terminie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, że to tak jakby wycieczka szkolna, tylko ze znajomymi. Kurcze, jak nie uda mi się namówić to chyba się porżnę. Tyle kasy wykładam na rower marzeń i nie będę mógł przetestować w górach.

Co wieczór się modlę o kasę na graty i żeby rodzice zgodzili się na zlot. Myślę, że powinni się zgodzić, tym bardziej że nie pojadę na wycieczkę szkolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wieczór się modlę o kasę na graty i żeby rodzice zgodzili się na zlot

zamiast się modlić, zaproś rodziców do komputera i pokaż im ten temat, a także wcześniejsze tematy o zlotach(może pomijając wątki alkoholowe :P ).

W zlotach brały już udział osoby niepełnoletnie, więc nie będziesz pierwszym, ani ostatnim. Oczywiście wiąże się to ze spełnieniem kilku podstawowych warunków, a szczegóły znajdziesz w wątku [iV Zlot] a 15 letnie osoby, wzory pism do pobrania na dole posta PISMA.

To pomoże zrozumieć rodzicom, że poważnie podchodzisz do tematu zlotu, chcesz odpowiedzialnie zorganizować wyjazd, a nie jest to jakaś Twoja zachcianka/pomysł na urwanie się z domu, itp.

Zrozum rodziców, że tracą Cię z oczu na kilka dni, nie znają towarzystwa z którym będziesz przebywał na drugim końcu Polski, a do tego będziesz jeździł rowerem po górach, czyli wg nich robił coś strasznie nieodpowiedzialnego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się uczyłem i sprzątałem na kwadracie

Dzięki takim patentom to często udaję się coś uzyskać. Może zadziała i tym razem.

 

To pomoże zrozumieć rodzicom, że poważnie podchodzisz do tematu zlotu, chcesz odpowiedzialnie zorganizować wyjazd, a nie jest to jakaś Twoja zachcianka/pomysł na urwanie się z domu, itp. Zrozum rodziców, że tracą Cię z oczu na kilka dni, nie znają towarzystwa z którym będziesz przebywał na drugim końcu Polski, a do tego będziesz jeździł rowerem po górach, czyli wg nich robił coś strasznie nieodpowiedzialnego :D

Sądzę, że dużo bardziej nieodpowiedzialne jest jeżdżenie u mnie w lesie. Czego ja tam nie widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzbudziliście wspomnienia z czasów kiedy trzeba było pytać rodziców o pozwolenie........:-)

ja też zwykle na kilka tygodni(nieraz miesiecy) starałem sie nie podpadać i być przykładnym synkiem........ale miałem to szczęście że jak mi bardzo zależało to zawsze dostawałem zielone światło....

 

teraz muszę pytać kogos innego . . . :-)

 

składaj rower , pij mleko i bądź grzeczny a na pewno pojedziesz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jak ja pierwszy raz powiedziałem, że chciałbym pojechać to zobaczyłem miny w stylu "No chyba cię pogięło do reszty".

Ale chyba widzą, że wkładam w to serce, w rower i wszystko. Jakie było zdziwienie kiedy tata przyszedł po 2h do piwnicy i z kupki części stał już rower i mnie wkurzającego się "DLACZEGO TA LINKA JEST ZA KRÓTKA O 5 CM???".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast się modlić, zaproś rodziców do komputera i pokaż im ten temat, a także wcześniejsze tematy o zlotach(może pomijając wątki alkoholowe :P ).

 

polemizowałbym, bo jak tak poczytają o tych niewiastach ;) i o niebiańskich napojach nawadniających ^^

uno telewizja manipuluje - im wcześniej sobie to uświadomisz tym lepiej ;>

drugie to nigdy nie wiadomo czy się nic nie stanie drzewa nie są tylko po to żeby rosły :P

ale myślę nic na siłę ;) jak nie teraz to obowiązkowo za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przejazdów TLK to tragedii nie ma. Ostatnio jechałem TLK, w którym nie miałem prawa przewieźć roweru i co? I nic. Pan konduktor obejrzał bilet na rower i nawet nie mruknął. Co innego czas przejazdu. Ten wydłużył się o ponad 4 godziny (z 9 do 13,5 godziny) ze względu na akcję złodziei linii trakcyjnej, którą akurat postanowili sobie przywłaszczyć. Ale warto było:). Teraz też będzie warto, na Stóg Izerski jest kolejka, 8 minut i jestem na górze, trasy ze Stogu miodne, będzie można skilla ćwiczyć, że hej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...