Skocz do zawartości

[Legnica] lekkie trasy MTB


mrkid1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pytanie oczywiście głównie do ludzi z okolicy Legnicy.

 

Chciałby, żebyście mi podali jakieś przyjemne trasy do jazdy rowerem:

1. Lekkie MTB - coś więcej niż lasek złotoryjski, głónie chodzi mi o to żeby nie była to jazda w małym kółku ;) tylko niech będzie 20km w jedną stronę.

 

2. Druga trasa tak rekreacyjno-poznawcza jakieś przyjemne trasy ;)

 

Oczywiście wszystkie jak najlepiej z dala od głównych arterii oraz miasta ;)

 

Dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Lubina i często do Myśliborza jadę. Rozgrzewka przez wąwóz a później na Organy i Paszowice - Grobla. Można ładne kółko zrobić a i spocić się co nie miara. Nie było mi niestety dane przejechać całej trasy ostatnio bo kapcia złapałem, na 3 rowery tylko ja miałem zapasówkę ale też dziurawą :-)

 

Warto mapę nabyć w IT w Jaworze, są wyznaczone szlaki rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślibórz jest koło Jawora. Czyli od Legnicy całkiem nie daleko, a z tego co wiem to można tam też bocznymi drogami pojechać. Ja muszę wkładać rower na dach auta i w drogę.

http://www.endomondo.com/workouts/68024551

Tu masz kawałek naszej trasy, niestety kumpla gps padł w telefonie i zaczął jakieś dziwne rzeczy pokazywać. W Śmiednicy kapcia złapałem i chłopaki pojechali prosto do Myśliborza po auto czarnym szlakiem. jeden glebę zaliczył. Mieliśmy jechać trochę bardziej na około do Myślinowa i dalej w zależności od czasu dalej coś planować. Ale nie wyszło. Zobacz sobie wykres wysokości na tym linku na dole.

 

Polecam na szosę jeszcze trasę tą: http://www.sports-tracker.com/#/workout/codyx/3vvdk1s1alp9lsfr Przy zjeździe z radiostacji w Stanisławowie już tylko opór powietrza mnie ograniczał. Pojechałem tam coś około 75km/h rowerem MTB. Najgorszy pierwszy podjazd... ale na koniec po niem się zjeżdża... miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...