Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

hej asy :P

no w końcu coś legnickiego hehe

 

co do mnie rower jak w opisie. jazda xc. czy dużo..? na studiach tak a obecnie totalnie brak czasu (no i zima za pasem, a jak się człowiek nie przygotował przed sezonem winterowym to ryzykować szkoda zdrowia, więc czekam do wiosny w uśpieniu)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

okej, poczekam :) aha i napisz specyfikację i jak ci się poszczególne części sprawują :P Jeśli się nie myle to masz tam hydrauliki XFX-9, interesuje mnie ich trwałość :)

 

A co byście powiedzieli na wspólny wypad gdzieś tak w kwietniu 2007 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w kwietniu ... ja bym mógł już jutro nawet pojechać gdzieś (jeśli by nie padało :) ) . Ja to mam teraz wolne aż do 1 grudnia :( i się nudzę całymi dniami jak pada . Dziś to jeszcze z kolegą żesmy pojechali do lasku zanim zaczęło padać , tak żeby porobić jakieś foty . To zaraz ciemno deszcz zaczął padać i lipa z fotek i jazdy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Spoko Leo, gdybym miał jakiś dobry strój to bym pojechał nawet jutro (w szkole próbna matura więc ok 12 będe na chacie) ale wyskakując w kurtce zimowej cały się zapoce i kicha będzie. Ostatnio miałem okazję się o tym przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość BarteX88

cwb2 widziałem chyba Ciebie ostatnio :D Jakiś rowerek widziałem troszkę czerwony, wydaje mi się że twój :) To było jakieś 2-3 dni temu. Jeździłeś wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 2 - 3 dni temu nie możliwe

 

pierwszy raz w tym sezonie pojawiłem się w niedzielę czyli 15 kwietania

w razie czego czerowny rower to jedno, a drugie to zawsze jeżdże w spodenkach z pamapersikiem białą - czarną koszulką "THULE" i najczęściej zakładam pod to 'oddychający' golfik

pozdrawiam

 

ps. jak będzie dobra pogoda w sobotę lub niedzielę to też się wybiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88
Witam wszystkich!!!.........właśnie znalazłem to forum co niepowiem bardzo mnie ucieszyło. Narty się skończyły ale rowerek się zaczął....ŻYCIE JEST PIĘNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam!

 

Cieszymy się razem z tobą :rolleyes:

 

cwb-> ja to nie zapamiętam tych wszystkich twoich koszulek i spodelek i golfów :) Mnie poznasz łatwo, jestem jedynym użytkownikiem czarnego authora :D a i spodenki mam niebieskie, takie tanie z Lidla, ale niedługo zamieniam bo niewygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Witam, ja także jestem z Legnicy :(

Jeżdżę... hmmm... delikatne XC, niestety sporo asfaltów i niestety na... sypiącym się makrokeszu. Jednak to ostatnie może się w tym roku zmienić i w związku z tym mam pytanie: gdzie w Legnicy są jakieś sklepy rowerowe? W tej chwili kojarzę tylko te na Jaworzyńskiej i Zamkowej, ale chyba jest ich więcej :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio panowie z serwisu na Zamkowej uszkodzili mi w czasie centrowania kółek ramę - mam teraz odprysk na lakierze. Najgorsze jest to, że zobaczyłem to dopiero w domu i nie miałem możliwości pokazania im tego. Następnego dnia do nich pojechałem i tak jak się spodziewałem - oni nie wiedzą, czy to się stało u nich, a ja nie mam om jak tego udowodnić. :P

 

A tak zupełnie innej beczki/mańki (jak to być powinno :P ) - byłem dzisiaj na zamku Grodziec, jakieś 10 km na zachód od drogi Złotoryja-Chojnów. Całkiem przyjemne widoczki, choć na samej wieży widokowej nie byłem. Polecam :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widze że też masz Kross'a A6, ale jakoś nie miałem okazji dostrzec innego Kross'a A-szóstki niż mój w Legnicy :). A co do tej sprawy z porysowaną ramką w serwisie na Zakmowej to ja pogadam tam z chłopakami bo znam ich od dawna .... o######ę i będzie git :). Zawsze tam przychodz bo to najlepszy sklep w Legnicy z najlepszymi cenami, chociaż na serwisie niezbyt się znają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leo, ale nie musisz ich ooo... ten tego B) To i tak nic nie zmieni, a żebyś też nie miał problemów... chyba, że chcesz delikatnie zasugerować, że się za mało starają :D

Ja też Cię nigdy nie widziałem, czarnego Authora (chyba należącego do Bartka) tak, ale nigdy Krossa.

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdarzyło się to, czego się najbardziej obawiałem - czepiałem się o odprysk na ramie, a dzisiaj przeleciałem przez kierę... zjechane manetki, kierownica, dziura w brodzie (szyte) i gips na prawej ręce na co najmniej 4 tygodnie... ehh...

Uważajcie na siebie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...