Skocz do zawartości

[RAMA] trekking vs. mtb


TommyTommy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję złożenie roweru do dalszych wojaży. Posiadam części do złożenia, tylko brakuje mi ramy bagażnika i widelca (nie będę wsadzał przecież posiadanego Marzoka 140mm) . I tu zaczyna się problem, bo większość ram trekkingowych które oglądałem nie posiadała mocowań do hamulców tarczowych.

 

 

Czy są zatem jakieś ciekawe ramy mtb (alu) z których można zrobić lekkiego trekkinga na kołach 26", z hydrauliką i korbą na hollowtech ?

 

Albo chociaż jaka marka jest polecana do trekkingu? to poszukam używek

 

 

Dzięki za każdy merytoryczny odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo szukasz ramy z mocowaniem tarcz: klik klik klik klik 5 minut szukania. Gdybym miał pół godziny... Plus cała masa ram crossowych.

 

 

chodziło mi co jest w temacie rowerów trekkingowych popularne :) ale dziękuję za pomoc!

 

generalnie rama i amor może być po taniości, bo to będzie rower tylko używany do dłuższych wypraw raz na jakiś czas (ew. jako zimówka) więc nie chcę inwestować w porządną za 700zł, ma po prostu nie połamać się przy 90kg kolarza + 30-40kg bagażu :)

 

znalazłem aukcje na alledrogo (przepraszam, że bez linka ale w pracy mam blokadę proxy)

 

 

 

#1 Author Versus 21" oferta nr 2584133456

 

#2 oraz ostro po taniości :) oferta nr 2575157871 190zł - rama+amor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...