luin Napisano 13 Sierpnia 2012 Napisano 13 Sierpnia 2012 Witam, Proszę o informację na temat sklepów znajdujących się na śląsku, które mają w swojej ofercie rowery z KTM'a lub Lapierre'a. Za informacje z góry dzięki.
Lomeltor Napisano 13 Sierpnia 2012 Napisano 13 Sierpnia 2012 http://bikershop.pl/Strona_Glowna <- Pierwszy link z googla
luin Napisano 14 Sierpnia 2012 Autor Napisano 14 Sierpnia 2012 Zapomniałem dopisać, iż w przypadku KTM'a potrzebuje wskazania na inne sklepy niż: - Bikershop Katowice - Artonex Bielsko Biała - Ransport Częstochowa - FanSport Gliwice - Tirol-Ski Ruda Śląska - Bike-System Rybnik
severian Napisano 14 Sierpnia 2012 Napisano 14 Sierpnia 2012 Nie ma innych. Mam objechane wszystkie sklepy w okolicy.Lapierr'a nie widziałem w żadnym sklepie.Najwięcej KTM'a na sklepie ma właśnie Bikersop.Ale wszystko z niższej półki.W zeszłym sezonie mieli przynajmniej fulle a teraz to nic ciekawego.
luin Napisano 14 Sierpnia 2012 Autor Napisano 14 Sierpnia 2012 Nie ma innych. Mam objechane wszystkie sklepy w okolicy.Lapierr'a nie widziałem w żadnym sklepie.Najwięcej KTM'a na sklepie ma właśnie Bikersop.Ale wszystko z niższej półki.W zeszłym sezonie mieli przynajmniej fulle a teraz to nic ciekawego. A znasz może jakieś inne sklepy z Lapierr'a np. z małopolski poza Porębą?
severian Napisano 14 Sierpnia 2012 Napisano 14 Sierpnia 2012 Lapierre to niszowa marka i szczerze mówiąc na żywo nie widziałem żadnego roweru tej firmy.Kolega Eastern ma x-controla może pozwoli popatrzeć Tu masz linka do tematu http://www.forumrowerowe.org/topic/112571-rower-lapierre-x-control-110-2012/
tomtom Napisano 26 Sierpnia 2012 Napisano 26 Sierpnia 2012 W Cz-wie masz sklep z Lapierre: http://989.com.pl/ Ransport nie prowadzi KTM, obecnie Spec.
severian Napisano 27 Sierpnia 2012 Napisano 27 Sierpnia 2012 Hmm,a w lokalu coś mają?Coś do obejrzenia na żywo? Z katalogu mogę sobie zamówić rower z dowolnego sklepu rowerowego ...
beardman Napisano 27 Sierpnia 2012 Napisano 27 Sierpnia 2012 Ktm-a miała tez swego czasu Alda z Bystrej.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.