Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

waszpaw

Sprzedaję swojego HT. Rower kupiony w ostatnich dniach listopada 2018. Specyfikacja tutaj. Zmiany w stosunku do tego:

• zamleczone koła
  • dodany myk-myk 100 mm (Kind Shock E20i)
  • w tej chwili ma założoną zębatkę 32T owal zamiast 34T Descendant.

Rower jest na bieżąco używany, w tej chwili ma przejechane ok. 1500 km. Serwisowany w miejscu zakupu (czyli w Rbike na Racławickiej w KRK) i mechanicznie nie ma żadnych niespodzianek - stan bliski ideału. Wizualnie - na zdjęciach widać dwie przycierki - na zamykaczu tylnej ośki i na tylnym widelcu (od łańcucha).
Najważniejsze:

• kompletny napęd SRAM GX
  • bardzo lekka rama aluminiowa
  • sztywne osie
  • tarcze 180 mm.

Cena przed upustami w listopadzie to 6999 PLN. Moja cena - 5500 PLN - do rozsądnej negocjacji, np. myk-myk jest pozycją opcjonalną, podobnie owalna tarcza. Odbiór wyłącznie osobisty. Rower można obejrzeć po uprzednim umówieniu. Albo w Krakowie w okolicach Czyżyn (w tygodniu) albo w okolicach Michałowic (w weekendy).

Więcej zdjęć tutaj.

DSC04861.jpg

Edytowane przez waszpaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Eper
      Przez Eper
      Siema!
      Po prawie 2,5 roku wracam do MTB i od razu po zakupie nowej maszyny, chcę wrzucić myk-myka. Średnica 30.9mm, przeznaczenie xc/maraton, wewnętrzne prowadzenie linki. Nigdy nie używałem, stąd też moja wiedza na ten temat jest mocno ograniczona. Dlatego zwracam się do Was  Zależy mi na bezawaryjnej pracy i jak najniższej wadze.
      Przeglądając forum wiele razy rzuciło mi się w oczy, że polecany jest Brand X. Na wigglu jest obecnie w okolicach $100. Przeceniony jest również Crank brothers na $130. Do roweru najbardziej pasowałby Fox na kashimie - ale to już okolice $300, jeżeli w działaniu nie ma zbyt wielkiej różnicy, raczej nie chcę dopłacać dla wyglądu x3. Może coś jeszcze powinienem wziąć pod uwagę?
      Dzięki!

• Zindo
      Przez Zindo
      Witajcie.
      Szukam opon 26 cali jeżdżenia po lasach (TPK) i szutrach. Raczej chciałbym kupić jakieś drutówki o szerokości 2,1-2,2, szerokość wew. obręczy to 19mm . Jezdźę rekreacyjnie, nie scigam się ale chciałbym żeby dawała radę na podjazdach i zjazdach w trójmiejskich lasach (czasem korzenie i mokro). W tej chwili użytkuję Geaxa Barro Mountain - bardzo dobrze się sprawowały ale bieżnika już prawie nie ma a guma już stara, twarda i już popękana.
      Na 26 nie ma w tej chwili już dużego wyboru. Na oponę chciałbym wydać okolo 60-70 zeta.
      Myślałem o Maxxisach Crossmark, Panaracer Comet Hardpack, Kenda SBE
      Co o nich myślicie ? Jestem otwarty na inne propozycje :-)
      Pozdrawiam.
    • mlg_swankypants
      Przez mlg_swankypants
      Witam forumowiczów,
      Sprawa jest następująca, postanowiłem kupić swój pierwszy rower, a dokładniej rower MTB. Przedział cenowy jest usytuowany tak nisko ze względu na to, że jest to właśnie pierwszy rower. Zastanawiałem się przede wszystkim nad modelem Kross Hexagon 3.0 z 2020 albo 2019. (Kross raczej ze względu na dobry marketing zapadł mi w pamięć, jakiegoś konkretnego powodu co do wybranej marki nie mam).
      Przechodząc do sedna mam trzy pytania.
      1. Jaka jest różnica pomiędzy Kross Hexagon 3.0 2020 ( https://www.kross.pl/pl/2020/mtb/hexagon-3-0 ), a Kross Hexagon 3.0 2019 ( https://www.kross.pl/pl/2019/mtb/hexagon-3-0 )?
      2.Czy lepiej kupić np. Kross Hexagon 3.0 2020 ( https://www.kross.pl/pl/2020/mtb/hexagon-3-0 ) czy Hexagon 4.0 2019 (  https://www.kross.pl/pl/2019/mtb/hexagon-4-0-2019 )?
      3.Wasze propozycje mtb (modele i marki)?

Pozdrawiam,
      Zielony w temacie forumowicz i przyszły kolarz
    • bikefarm
      Przez bikefarm
      Witam serdecznie, mam problem któremu nie mogę podołać, co więcej, nie może również podołać ktoś,  kto lepiej zna się na serwisie rowerów niż ja :(
      Opiszę problem najdokładniej jak się da, jeśli będzie nie jasno to postaram się zrobić jakiś filmik. Problem dotyczy piasty/napędu Sram S7, clickboxa, manetki? nie wiem:P nie znam historii roweru ale otrzymałem na serwis rower z odpiętym clickboxem (pan samodzielnie wymieniał dętkę w tylnym kole, po czym nie zdołał złożyć wszystkiego do kupy), po oględzinach okazało się, że jest zerwany plastikowy pasek z numerkami w manetce, oraz pęknięty ząbek w czerwonym elemencie od popychacza, pasek usunąłem (manetka działa płynnie), czerwony plastik wymieniłem na nowy. po wszystkim konieczna była jeszcze wymiana linki. Zabieram się do składania wszystkiego tak jak należy i pojawia się problem, manetka wrzuca do 7 biegu normalnie, po czym nie zrzuca biegów, co gorsze "na sucho" wszystko działa (manetka z clickboxem plynnie, popychacz ręcznie wsuwany/wysuwany przerzuca biegi w piaście) uprzedzając pytania, wszystko jest złożone i wyregulowane poprawnie, co jeszcze gorsze to sprawdziłem już dwie inne, sprawne manetki (to samo), inny clickbox (to samo), oraz inna piastę(!)(to samo), sprawdziłem różne kombinacje i w żadnej nie działa! Ktoś pomoże? ;(
    • Archer227
      Przez Archer227
      cześć
      Szukam czegoś  na podmiane na moje aktualne kółka które z racji jazdy głównie po twardym, mają dość szosowe oponki  zarówno pod względem bierznika jak i szerokości.
      Żeby nie bawić sie w sciąganie  i zakładanie opon na  las i wertepy szukam alternatywy w postaci drugiego kompletu. I teraz pytanie czy coś wam się obiło o uszy jeśli chodzi o jakieś promocje lub oferty warte zainteresowania w rozmiarze 27,5 ? Nic zawodniczego ważniejsze dla mnie to żeby nie było z tym problemów jak za szybko wiadę w jakiś korzeń, czy kamień. Sprawdzam alldrogo czy olxa ale tu widzę głównie jakieś zestawy sciągane z firmowych sprzetów Gianta czy treka  na wąskich obręczach ...co mnie trochę martiw czy iść w 19-21 mm skoro zależy mi bardziej na wytrzymałości niż wadze.
      Po szybkim przeglądzie sklepów widzę że promocje są głównie na drogie zestawy a w niższych półkach raczej posucha ale dawno nie wertowałem rynku więc liczę na waszą wiedzę.
       obecny zestaw :
      Piasta-przód-author xenon disc,tył-haibike the hub+
      Obręcze-przód-author krypton-tył-xlc blackjack
      pod szywną oś 15x100, 12x142

pozdrawiam