Skocz do zawartości

[siodełko] San Marco SKN


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Od nie dawna mój SKN zaczął okropnie trzeszczeć , początkowo zastanawiałem się czy to nie nowa sztyca. będe musiał coś pokombinować bo odgłos jest irytujący...

 

 

A może to wina zabrudzonego jarzemka. U gdy zaczęło trzeszczeć rozebrałam, wyczyściłam, nasmarowałam i już po kłopocie. Widać kurz, błoto.....wszędzie wejdą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wole troche twardsze siodełka, niż miękkie kanapy. jakoś mi sie dziwnie na nich jeździ. ja sie ma gatki z wkładką to na większości siodełek jakoś przemęczysz. a co do wagi tylko 30g większej: niektórzy daliby sie pociąć w cieniutkie plasterki, byleby mieć o tyle chudszy rower :) ale do klubu maniaków skn'a jakoś sie nie zapisuje. kiedyś na nim troche jeździłem i poprostu było mi niewygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wiem ze moze być to nie zbyt mądre ale po prostu ten dzwięk mnie wykańczał i dziś przed treningiem wziąłem swojego Brunox-a i popsikałem nim miejsca gdzie znajdują sie pręty... No ale cóż pomogło teraz cisza :) hehe

Za każdym razem jak "utopię rower" na drugi dzień trzeszczy jak oszalałe. Wystarczy trochę wd40 i wyczyszczenie miejsc, gdzie pręty wchodzą w skorupę siodełka i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie też coś trzeszczy, myślałem że sztyca, albo co gorsze rama. Przeczyszczę pręty, przesmaruję, zobaczymy czy pomoże :P

Co do samego SKNa to przyjemna jazda w spodenkach z wkładką kończy się wraz z przekroczeniem ok. 40 km, później jest już coraz gorzej :) Ale są dwa plusy, waga i cena :P

 

1300 km -> napisy trochę zdarte biggrin.gif

 

hmm, myślałem że posty się skleją. proszę adminów o ich połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Ja też miałem dylemat co kupić, czy SKN'a czy Decathlon Carbon Fiber Ti-tube (tylko 190g).

 

I waga mnie tak skusiła, że nie mogłem się oprzeć.

 

Siodełko jest twarde, ma bardzo mało "wyściółki".

Po prostu decha i tyle.

 

Ale ja lubię twarde siodełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem SKN jeździłem na kanapie Author ErgoGel. Pierwsze przejażdżki w dużym stopniu musiałem na stojąco przetrwać, aby się przyzwyczaić potrzebowałem około 100km, po tym czasie było coraz lepiej. W tej chwili przejechałem na nim około 2ooo km i mogę spokojnie 2h jeździć w spodenkach bez pampersa a następnego dnia nie odczuwam tego ;) A więc po przyzwyczajeniu jest w pełni kompatybilne z moimi 4 literami, myślę że z wieloma innymi będzie również ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić to napisy znikające baaardzo szybko, no ale cóż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...