Skocz do zawartości

[Opole] Skradziono 17 rowerów Merida Matts 40-D i 40-V model 2011


morgam1

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

W okresie świątecznym skradziono z magazynu w Opolu 17 (słownie: siedemnaście) nowych rowerów Merida Matts 40-D ( z hamulcami hydraulicznymi) oraz Merida Matts 40-V ( z hamulcami typu V-brake). Oba modele występowały w dwóch rozmiarach ram 18 i 20 cali.

Wszystkie były w jednej kolorystyce: czarno-biało-pomarańczowej. Rowery były nowe i zapakowane w oryginalne kartony Merida.

 

Zwracam się z prośbą o pomoc, zarówno do wszystkich bikerów jak i właścicieli sklepów rowerowych - jeżeli ktokolwiek miałby jakąś

informację proszę o kontakt telefoniczny 664 935 855 lub mailowy. Dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawców przewidziana jest nagroda.

Poniżej zdjęcia skradzionych rowerów.

 

Merida Matts 40-V

 

MeridaMatts40V.jpg

Merida Matts 40-D

MeridaMatts40MD.jpg

 

 

 

 

pozdrawiam

post-119193-0-48918800-1325702286_thumb.jpg

post-119193-0-67763200-1325702359_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Masakra. Będę czujny, ale pewnie są już za granicą. Tyle rowerów musieliby wywieźć ciężarówką, to musieli być Zawodowcy. Zakładam, że ktoś dał im cynk, radzę popytać dostawców, lub nowych pracowników. Zaufanie jest ważne, ale każdy wie, jak jest. Powęszę po Opolu, ale grupa pewnie z województwa albo dalej.

 

Nie spisaliście numerów ani jednego z nich? Jest szansa, że gdzieś może pojawić się partia z tą ramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

http://allegro.pl/listing/user.php?string=Merida+Matts+40&us_id=19470356 Nie żebym siał paranoje, ale zobaczcie. Cena dużo niższa niż pozostałych, rozmiary ram się zgadzają (18/20"), gość oferuje jakieś arkusy i dziecięce rowerki, a tu pyk! Trzy aukcje z tymi meridami. Dwie VBrake, jedna Disc.. Razem mniej niż 17 rowerów, ale...

 

Tak, wiem, miesiąc po ostatnim poście, ale natknąłem się na to przy ostatnich kopaninach na alleprowizji ;) a nuż... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale chodziło mi bardziej o przebicie cenowe tego - sam zobacz. Nie mówię że to jest to, ale kto tam wie na razie.

To raz, dwa : nie wiem jak tam działa licznik sztuk na tym allegro, dawniej liczba sztuk była stała, teraz nie wiem, czy liczba sztuk zmienia się wraz z kolejnymi zakupami czy jest jak dawniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli się dobrze przyj życie to widać, że te zdjęcia są identyczne, tak samo ułożona linka od hamulca, na tym samym biegu łańcuchu, pedał ustawiony tak samo, poza tym facet sprzedaje 11 sztuk, więc 6 mogło pójść już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...