Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. Do -2 dla mnie "starczają" długie z decla.
  2. Bo wczoraj pogoda była a dzisiaj już pogody niema!
  3. Z tymi odblaskowymi korkami do kiery to niezły patent - jak dla mnie nawet lepszy niż z lusterkami odchylanymi.
  4. No właśnie coś tak myślałem, że można dostać "leginte" piasty w tej cenie.
  5. Leśne dziady śpieszą się przed zmianą władzy by jak najwięcej wyciąć.
  6. Podjechałem sobie dzisiaj na cmentarz rowerkiem - tak za*****stawionego samochodami miasta to w życiu nie widziałem. Z roku na rok samochodoza coraz większa, jeszcze rozumiem zimno i śnieg - ale dzisiaj była idealna pogoda na spacerek. Ten kraj jest zgubiony.
  7. Jak potrzebujesz coś "naprawdę grubego" to leginsy nie są dla ciebie.
  8. Rower zdecydowanie za mały - ale da się na nim jeździć. Na pewno nie rozmiar jest problemem drętwienia jednej dłoni. Częściej zmieniaj pozycję chwytu, staraj się nie blokować łokcia (bo to właśnie przez nerw w łokciu masz problem z małym i drugim palcem - tzw łokieć tenisisty).
  9. Ale co to znaczy ciężko chodzą? Nie odbijają, blokują się, ciężko ręką ścisnąć szczęki? Bo możesz mieć - zardzewiałe piwoty, zardzewiałe sprężyny, zardzewiałe linki, zardzewiałe klamki?
  10. Bo ostatni zielony dzień tego roku (chyba)!
  11. Otuliny na rury zdecydowanie będą najlepszym "domowym" sposobem - odpowiednio twarde by dobrze energię zacisku rozprowadzić a jednocześnie dadzą dobry uchwyt. No i najważniejsze - niedrogie.
  12. No chyba nie "porażenie"? Czytaj o łokciu tenisisty. W skrócie masz niesymetryczną budowę ciała i większy nacisk na jedną rękę.
  13. Ale ten plastikowy talerz do zdejmij!
  14. Wymienić wideł. Nie bawić się w przedłużki.
  15. Szkoda, że nie da się dać zębatki na "zewnątrz" korby - zawsze wolę ten look
  16. Jak MTB to wiadomo - bojówki!
  17. Ogólnie jeśli ktoś przy zerze i ostrym wietrze będzie wybierał się na rower to tylko wielowarstwowe ubieranie się ma sens.
  18. Dzisiaj w wietrze jeździłem w leginsach z decla (50zł za nie dałem) - i dawały radę. O ile nie boisz się pokazać w lajkrze to polecam. https://www.decathlon.pl/p/legginsy-do-biegania-meskie-kalenji-warm-ocieplane/_/R-p-189151
  19. Kręciłem się po lesie i już wiem, dlaczego MTB nie lubi się z lajkrowymi ledżinsami! Zaczepiłem pinami o łydę i mam piękną dziurę...
  20. Zdjęcia znajomka z osiedla - stracił kawał skóry na udzie, zabrakło 20 cm do tętnicy w pachwinie.
  21. Na maksymalnym wysiłku dobijam do 180bps i też nigdy "mroczków" nie miałem.
  22. Cukierki na ślizgach czy już dają naprawialne łożyska?
  23. Pasek z mikrogumy (a pewnie i ze zwykłej gumy) między uchwytem a kierownicą załatwiłby problem. Inna sprawa, że zwiększyłby niestabilność obrazu
  24. Przed chwilą wypróbowałem podpatrzony lata temu w internetach sposób na sznurówkę. Jako, że nie chciało mi się bawić z chemią - myślę spróbuję. Z grubsza całość (zębatki i łańcuch) przetarłem szmatą a kółeczka "zeskrobałem" haczykiem ze szprychy - tak by zebrać zewnętrzny bród. Później przez każde dwie rolki (po ogniwie) przewlokłem sznurówkę i "flosowałem" jak zębiska. Zabawa długotrwała, żmudna i nudna - warto jakąś żwawą muzyczkę zapuścić (Zenka albo Metalikę). Efekt mimo to naprawdę niezły - roleczki aż świecą czystością. Jakaś alternatywa gdy chce się zrobić całość na sucho, bez szejka czy mycia.
  25. Bo koniec sezonu na mokro.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...